Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 195 gjithsej

Forumi: Komuniteti bektashi

Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

Temat nė Vazhdim
 1. Lightbulb Demoni i keq

  Hapur nga Paralog, 16-05-2024 21:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 812
  16-05-2024, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 373
  16-05-2024, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Alkimia e lumturisė (Kimja-i saadet)

  Hapur nga Paralog, 16-05-2024 21:10
  alkimia e lumturisė
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 175
  16-05-2024, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 47,200
  25-04-2024, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,092
  22-06-2023, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gėzuar festen e Sulltan Novruzit.

  Hapur nga Neteorm, 22-03-2021 08:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,411
  21-04-2023, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Grimca Urtie

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:40
  imam aliu, tregime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,461
  23-12-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lightbulb Poezi mistike

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:35
  islam, mistik, poei
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,372
  23-12-2019, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lutja e mėngjesit (Dua es-Sabah)

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:33
  imam ali, lutja e mengjesit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,441
  23-12-2019, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Lutja e muajit Sha`ban

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:32
  imam ali, lutje, muaji shaban
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,517
  23-12-2019, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lightbulb Qerbelaja: njė vėshtrim historik

  Hapur nga ArtanMasa, 30-08-2019 15:16
  qerbela
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,740
  30-08-2019, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lightbulb Islami dhe koha moderne

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,774
  17-08-2019, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Uniteti islam

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,451
  17-08-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Sheri′ati

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,950
  17-08-2019, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lightbulb Imamėt – Politika e qartė dhe koherente

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,846
  17-08-2019, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,544
  17-08-2019, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lightbulb Gnosa (‘irfan) dhe Urtia (hikmeh)

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,010
  17-08-2019, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lightbulb Rreth veseve

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,178
  17-08-2019, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,464
  17-08-2019, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,696
  17-08-2019, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Poezi Sufiste

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 15:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,880
  15-08-2019, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lightbulb Du'atė pėr ēdo ditė tė Ramazanit

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,041
  14-08-2019, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Poezi mistike

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 14:55
  mistik, poezi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,545
  14-08-2019, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Dua-ja e Arafatit

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 14:53
  arafat, dua
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,485
  14-08-2019, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,065
  13-08-2019, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb Gratė nė njė shoqėri Kuranore

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,619
  13-08-2019, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,917
  13-08-2019, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lightbulb Njė vėshtrim mbi Wehhabizmin

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,578
  13-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,633
  13-08-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,568
  13-08-2019, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lightbulb Pėrse agjėrojnė Muslimanėt?

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,432
  13-08-2019, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lightbulb Haxhi i Lamtumirės

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,336
  13-08-2019, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lightbulb Agjėrimi i 'Ashures

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,444
  13-08-2019, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lightbulb Mi‘rāxhi i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,840
  13-08-2019, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lightbulb Roli dhe Karakteri i Profetit Muhammed

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,149
  13-08-2019, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lightbulb Sunne-ti dhe Hadith-i i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:22
  hadith, pejgmber, sunnet
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,154
  13-08-2019, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lightbulb Pejgamberi dhe Rinia

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:20
  pejgamberi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,178
  13-08-2019, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lightbulb Miti i Vargjeve Satanike

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 13:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,603
  30-07-2019, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lightbulb Thėnie tė Zgjedhura tė Imam 'Aliut

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 12:48
  imam aliu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,963
  30-07-2019, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,451
  30-07-2019, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lightbulb Ajeti i Pastrimit dhe Ehl ul-Bejti

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 12:39
  ehlul bejti
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,186
  30-07-2019, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,466
  30-07-2019, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lightbulb Zoti dhe atributet e Tij

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 11:38
  2 Faqe
  1 2
  imam aliu, muhamed, zoti
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,901
  30-07-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lightbulb Para Qerbelasė-fjalimi historik nė Mina

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 12:10
  amam aliu, fjalim, mina, qerbela
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,484
  26-07-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lightbulb Njė Grua e Rrallė

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:59
  zejneb
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,540
  26-07-2019, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lightbulb Miiraxhi i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:49
  miraxh, pejgamberi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,331
  26-07-2019, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Lightbulb 110 Virtyte tė Imam Alīut

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:45
  imam aliu, virtute
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,478
  26-07-2019, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Lightbulb 40 hadithe mbi Kur’anin

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,819
  26-07-2019, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Lightbulb Ē’thonė jomuslimanėt pėr Imam Aliun

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 12:34
  imam aliu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,245
  23-07-2019, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Lightbulb Figura e Merjemes (a.s.) nė Islam

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 12:29
  historia, merjeme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,165
  23-07-2019, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •