Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 185 gjithsej

Forumi: Komuniteti bektashi

Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

Temat nė Vazhdim
 1. Lightbulb Qerbelaja: njė vėshtrim historik

  Hapur nga ArtanMasa, 30-08-2019 15:16
  qerbela
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 770
  30-08-2019, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Islami dhe koha moderne

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 336
  17-08-2019, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lightbulb Uniteti islam

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 144
  17-08-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Sheri′ati

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 131
  17-08-2019, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lightbulb Imamėt – Politika e qartė dhe koherente

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  17-08-2019, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 123
  17-08-2019, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Gnosa (‘irfan) dhe Urtia (hikmeh)

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160
  17-08-2019, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Rreth veseve

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 102
  17-08-2019, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 193
  17-08-2019, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187
  17-08-2019, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lightbulb Poezi Sufiste

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 15:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 188
  15-08-2019, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lightbulb Du'atė pėr ēdo ditė tė Ramazanit

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 132
  14-08-2019, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Poezi mistike

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 14:55
  mistik, poezi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 148
  14-08-2019, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Dua-ja e Arafatit

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 14:53
  arafat, dua
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 125
  14-08-2019, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 153
  13-08-2019, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lightbulb Gratė nė njė shoqėri Kuranore

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 132
  13-08-2019, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 118
  13-08-2019, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lightbulb Njė vėshtrim mbi Wehhabizmin

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 111
  13-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 113
  13-08-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 153
  13-08-2019, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lightbulb Pėrse agjėrojnė Muslimanėt?

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 122
  13-08-2019, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Haxhi i Lamtumirės

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  13-08-2019, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lightbulb Agjėrimi i 'Ashures

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 124
  13-08-2019, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Mi‘rāxhi i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 106
  13-08-2019, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Roli dhe Karakteri i Profetit Muhammed

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 98
  13-08-2019, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb Sunne-ti dhe Hadith-i i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:22
  hadith, pejgmber, sunnet
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  13-08-2019, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lightbulb Pejgamberi dhe Rinia

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:20
  pejgamberi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  13-08-2019, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lightbulb Miti i Vargjeve Satanike

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 13:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 278
  30-07-2019, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lightbulb Thėnie tė Zgjedhura tė Imam 'Aliut

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 12:48
  imam aliu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 190
  30-07-2019, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160
  30-07-2019, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lightbulb Ajeti i Pastrimit dhe Ehl ul-Bejti

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 12:39
  ehlul bejti
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 119
  30-07-2019, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 218
  30-07-2019, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lightbulb Zoti dhe atributet e Tij

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 11:38
  2 Faqe
  1 2
  imam aliu, muhamed, zoti
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 376
  30-07-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lightbulb Para Qerbelasė-fjalimi historik nė Mina

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 12:10
  amam aliu, fjalim, mina, qerbela
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 231
  26-07-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lightbulb Njė Grua e Rrallė

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:59
  zejneb
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 174
  26-07-2019, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lightbulb Miiraxhi i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:49
  miraxh, pejgamberi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 126
  26-07-2019, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lightbulb 110 Virtyte tė Imam Alīut

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:45
  imam aliu, virtute
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 165
  26-07-2019, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lightbulb 40 hadithe mbi Kur’anin

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 146
  26-07-2019, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lightbulb Ē’thonė jomuslimanėt pėr Imam Aliun

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 12:34
  imam aliu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 163
  23-07-2019, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lightbulb Figura e Merjemes (a.s.) nė Islam

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 12:29
  historia, merjeme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 170
  23-07-2019, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  23-07-2019, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lightbulb Imam Huseini a.s

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 11:31
  imam hysejni
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 141
  23-07-2019, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 184
  22-07-2019, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187
  22-07-2019, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 163
  22-07-2019, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lightbulb Ritregim i historisė sė Islamit dhe muslimanėve

  Hapur nga ArtanMasa, 21-07-2019 06:25
  2 Faqe
  1 2
  histori, islami
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 608
  21-07-2019, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142
  20-07-2019, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 136
  20-07-2019, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 125
  20-07-2019, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lightbulb Imam Sadiku: Modeli shembullor

  Hapur nga ArtanMasa, 20-07-2019 03:27
  imam sadiku
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 152
  20-07-2019, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •