Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 184 gjithsej

Forumi: Komuniteti bektashi

Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

Temat nė Vazhdim
 1. Lightbulb Islami dhe koha moderne

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 78
  17-08-2019, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Uniteti islam

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 52
  17-08-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lightbulb Sheri′ati

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 53
  17-08-2019, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Imamėt – Politika e qartė dhe koherente

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 47
  17-08-2019, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 51
  17-08-2019, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lightbulb Gnosa (‘irfan) dhe Urtia (hikmeh)

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 74
  17-08-2019, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Rreth veseve

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 37
  17-08-2019, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 68
  17-08-2019, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 62
  17-08-2019, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Poezi Sufiste

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 15:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 101
  15-08-2019, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lightbulb Du'atė pėr ēdo ditė tė Ramazanit

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 60
  14-08-2019, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lightbulb Poezi mistike

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 14:55
  mistik, poezi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 72
  14-08-2019, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Dua-ja e Arafatit

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 14:53
  arafat, dua
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 59
  14-08-2019, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 68
  13-08-2019, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Gratė nė njė shoqėri Kuranore

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 64
  13-08-2019, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 50
  13-08-2019, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lightbulb Njė vėshtrim mbi Wehhabizmin

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 48
  13-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 42
  13-08-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 82
  13-08-2019, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lightbulb Pėrse agjėrojnė Muslimanėt?

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 45
  13-08-2019, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lightbulb Haxhi i Lamtumirės

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 51
  13-08-2019, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Agjėrimi i 'Ashures

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 52
  13-08-2019, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lightbulb Mi‘rāxhi i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 40
  13-08-2019, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Roli dhe Karakteri i Profetit Muhammed

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 31
  13-08-2019, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Sunne-ti dhe Hadith-i i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:22
  hadith, pejgmber, sunnet
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 79
  13-08-2019, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb Pejgamberi dhe Rinia

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:20
  pejgamberi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 55
  13-08-2019, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lightbulb Miti i Vargjeve Satanike

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 13:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 203
  30-07-2019, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lightbulb Thėnie tė Zgjedhura tė Imam 'Aliut

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 12:48
  imam aliu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 134
  30-07-2019, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 101
  30-07-2019, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lightbulb Ajeti i Pastrimit dhe Ehl ul-Bejti

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 12:39
  ehlul bejti
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 63
  30-07-2019, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 154
  30-07-2019, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lightbulb Zoti dhe atributet e Tij

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 11:38
  2 Faqe
  1 2
  imam aliu, muhamed, zoti
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 218
  30-07-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lightbulb Para Qerbelasė-fjalimi historik nė Mina

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 12:10
  amam aliu, fjalim, mina, qerbela
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160
  26-07-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lightbulb Njė Grua e Rrallė

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:59
  zejneb
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 120
  26-07-2019, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lightbulb Miiraxhi i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:49
  miraxh, pejgamberi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 76
  26-07-2019, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lightbulb 110 Virtyte tė Imam Alīut

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:45
  imam aliu, virtute
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 104
  26-07-2019, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lightbulb 40 hadithe mbi Kur’anin

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 93
  26-07-2019, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lightbulb Ē’thonė jomuslimanėt pėr Imam Aliun

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 12:34
  imam aliu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 111
  23-07-2019, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lightbulb Figura e Merjemes (a.s.) nė Islam

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 12:29
  historia, merjeme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 110
  23-07-2019, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 90
  23-07-2019, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lightbulb Imam Huseini a.s

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 11:31
  imam hysejni
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 81
  23-07-2019, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 111
  22-07-2019, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 120
  22-07-2019, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 101
  22-07-2019, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lightbulb Ritregim i historisė sė Islamit dhe muslimanėve

  Hapur nga ArtanMasa, 21-07-2019 06:25
  2 Faqe
  1 2
  histori, islami
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 398
  21-07-2019, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 83
  20-07-2019, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 78
  20-07-2019, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 71
  20-07-2019, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lightbulb Imam Sadiku: Modeli shembullor

  Hapur nga ArtanMasa, 20-07-2019 03:27
  imam sadiku
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 95
  20-07-2019, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lightbulb Biografia e Hz. Hatixhes

  Hapur nga ArtanMasa, 19-07-2019 14:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 71
  19-07-2019, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •