Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 195 gjithsej

Forumi: Komuniteti bektashi

Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

Temat nė Vazhdim
 1. Lightbulb Demoni i keq

  Hapur nga Paralog, 16-05-2024 21:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,962
  16-05-2024, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 536
  16-05-2024, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Alkimia e lumturisė (Kimja-i saadet)

  Hapur nga Paralog, 16-05-2024 21:10
  alkimia e lumturisė
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 215
  16-05-2024, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 47,285
  25-04-2024, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,129
  22-06-2023, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gėzuar festen e Sulltan Novruzit.

  Hapur nga Neteorm, 22-03-2021 08:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,463
  21-04-2023, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Grimca Urtie

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:40
  imam aliu, tregime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,515
  23-12-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lightbulb Poezi mistike

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:35
  islam, mistik, poei
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,410
  23-12-2019, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lutja e mėngjesit (Dua es-Sabah)

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:33
  imam ali, lutja e mengjesit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,473
  23-12-2019, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Lutja e muajit Sha`ban

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:32
  imam ali, lutje, muaji shaban
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,555
  23-12-2019, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lightbulb Qerbelaja: njė vėshtrim historik

  Hapur nga ArtanMasa, 30-08-2019 15:16
  qerbela
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,800
  30-08-2019, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lightbulb Islami dhe koha moderne

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,810
  17-08-2019, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Uniteti islam

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,487
  17-08-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Sheri′ati

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,989
  17-08-2019, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lightbulb Imamėt – Politika e qartė dhe koherente

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,873
  17-08-2019, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,581
  17-08-2019, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lightbulb Gnosa (‘irfan) dhe Urtia (hikmeh)

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,051
  17-08-2019, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lightbulb Rreth veseve

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,215
  17-08-2019, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,501
  17-08-2019, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,731
  17-08-2019, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Poezi Sufiste

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 15:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,922
  15-08-2019, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lightbulb Du'atė pėr ēdo ditė tė Ramazanit

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,077
  14-08-2019, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Poezi mistike

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 14:55
  mistik, poezi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,580
  14-08-2019, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Dua-ja e Arafatit

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 14:53
  arafat, dua
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,517
  14-08-2019, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,097
  13-08-2019, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb Gratė nė njė shoqėri Kuranore

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,652
  13-08-2019, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,952
  13-08-2019, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lightbulb Njė vėshtrim mbi Wehhabizmin

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,605
  13-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,662
  13-08-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,599
  13-08-2019, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lightbulb Pėrse agjėrojnė Muslimanėt?

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,464
  13-08-2019, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lightbulb Haxhi i Lamtumirės

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,365
  13-08-2019, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lightbulb Agjėrimi i 'Ashures

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,483
  13-08-2019, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lightbulb Mi‘rāxhi i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,878
  13-08-2019, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lightbulb Roli dhe Karakteri i Profetit Muhammed

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,177
  13-08-2019, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lightbulb Sunne-ti dhe Hadith-i i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:22
  hadith, pejgmber, sunnet
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,184
  13-08-2019, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lightbulb Pejgamberi dhe Rinia

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:20
  pejgamberi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,208
  13-08-2019, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lightbulb Miti i Vargjeve Satanike

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 13:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,635
  30-07-2019, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lightbulb Thėnie tė Zgjedhura tė Imam 'Aliut

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 12:48
  imam aliu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,016
  30-07-2019, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,483
  30-07-2019, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lightbulb Ajeti i Pastrimit dhe Ehl ul-Bejti

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 12:39
  ehlul bejti
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,219
  30-07-2019, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,501
  30-07-2019, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lightbulb Zoti dhe atributet e Tij

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 11:38
  2 Faqe
  1 2
  imam aliu, muhamed, zoti
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,952
  30-07-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lightbulb Para Qerbelasė-fjalimi historik nė Mina

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 12:10
  amam aliu, fjalim, mina, qerbela
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,513
  26-07-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lightbulb Njė Grua e Rrallė

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:59
  zejneb
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,580
  26-07-2019, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lightbulb Miiraxhi i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:49
  miraxh, pejgamberi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,361
  26-07-2019, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Lightbulb 110 Virtyte tė Imam Alīut

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:45
  imam aliu, virtute
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,506
  26-07-2019, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Lightbulb 40 hadithe mbi Kur’anin

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,854
  26-07-2019, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Lightbulb Ē’thonė jomuslimanėt pėr Imam Aliun

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 12:34
  imam aliu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,280
  23-07-2019, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Lightbulb Figura e Merjemes (a.s.) nė Islam

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 12:29
  historia, merjeme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,193
  23-07-2019, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •