Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke renditur temat 151 deri 184 prej 184 gjithsej

Forumi: Komuniteti bektashi

Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,647
  09-11-2008, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 1. HU! Video ceremonie

  Hapur nga Qafir Arnaut, 13-06-2006 21:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 8,582
  19-08-2008, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Uniteti I Qenies

  Hapur nga ocean, 10-07-2008 23:07
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,165
  11-07-2008, 02:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,542
  21-05-2008, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Imamat-i

  Hapur nga faruk9, 16-02-2008 06:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,274
  13-03-2008, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Imamat-i

  Hapur nga alDI, 16-02-2008 09:46
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,552
  12-03-2008, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Festa e Hashurese ne Teqene e Zallit

  Hapur nga Bel ami, 19-02-2008 23:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,572
  19-02-2008, 23:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Origjina e Shirkut

  Hapur nga celyy, 20-10-2007 14:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 10,421
  06-02-2008, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thumbs up Vjersha dhe poezi pėr Zotin

  Hapur nga ATMAN, 28-08-2004 03:51
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 31,687
  03-02-2008, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,855
  17-12-2007, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Domethėnia dhe origjina e Sufizmit

  Hapur nga Hattabi, 10-07-2007 06:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,226
  18-11-2007, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,551
  01-11-2007, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,134
  18-06-2007, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,345
  13-05-2007, 18:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,281
  06-03-2007, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Faqja zyrtare e Kryegjyshatės

  Hapur nga Qafir Arnaut, 09-10-2006 18:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,829
  09-10-2006, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,460
  09-10-2006, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Flamur Shkalla

  Hapur nga murik, 08-08-2006 23:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,452
  15-08-2006, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. poezi dashurie shpirterore nga sadiu

  Hapur nga ATMAN, 08-08-2006 16:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,186
  08-08-2006, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,674
  16-07-2006, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Teqe Bektashiane ne Shqiperi

  Hapur nga Qafir Arnaut, 01-04-2006 20:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,708
  25-06-2006, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Teori te besimit per bektashijte

  Hapur nga Arrnubi, 03-06-2006 15:07
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,338
  05-06-2006, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sulltan Novruzi

  Hapur nga admirkraja, 22-03-2006 07:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,574
  22-03-2006, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dita e Hashures

  Hapur nga ATMAN, 09-02-2006 12:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,106
  22-03-2006, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,313
  11-03-2006, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Thumbs up Teqetė e Shqipėrisė

  Hapur nga angeldust, 09-04-2003 11:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,305
  28-02-2006, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Urdhëri bektashian i dervishëve

  Hapur nga ATMAN, 08-02-2006 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,419
  27-02-2006, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Hasan Zyko Kamberi

  Hapur nga Qafir Arnaut, 16-02-2006 23:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,798
  16-02-2006, 23:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,359
  08-02-2006, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Festa Bektashiane

  Hapur nga honzik, 23-08-2005 04:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,593
  25-10-2005, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Thumbs up Si lindi Bektashizmi

  Hapur nga ATMAN, 28-08-2004 03:46
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,352
  01-08-2005, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Thumbs up Mali i Shenjtė i Tomorrit

  Hapur nga ATMAN, 30-08-2004 04:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,150
  30-08-2004, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs up Intelektualėt shqiptarė dhe bektashizmi

  Hapur nga ATMAN, 30-08-2004 04:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,790
  30-08-2004, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Thumbs up Baba Reshat Bardhi

  Hapur nga angeldust, 28-03-2003 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,151
  28-03-2003, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •