Close

Forumi: Projekti dhe shėrbime

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ne kete forum do te gjeni te rejat javore te komunitetit tone qe u dergohen gjithe anetareve te forumit me email per jave.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 79
  • Postime: 106
 2. Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen, pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje. (Ky forum shėrben vetėm pėr tė lexuar pėrgjigjet e pyetjeve tuaja)

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 205
  • Postime: 970
 3. Verejtjet, kėshillat tuaja mbi projektin, forumet, sherbimet...

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 906
  • Postime: 8,589

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi