Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 916 gjithsej

Forumi: Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Pagėzimi

  Hapur nga toni77_toni, 02-12-2012 19:35
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,504
  20-03-2016, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Zėri i Papės dhe i Kishės nė dialog me botėn

  Hapur nga NoName, 05-04-2006 11:26
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 69,668
  03-01-2013, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: "Jezu Krishti ėshtė Zot" (Rm 10,9)

  Hapur nga torrkerry, 17-02-2009 09:41
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 60,924
  25-07-2012, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Kishėn katolike

  Hapur nga toni77_toni, 08-07-2009 20:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,127
  08-07-2009, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Virgjėreshėn Mari!

  Hapur nga toni77_toni, 02-06-2006 05:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,174
  02-06-2006, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave tė Komuniteti Katolik

  Hapur nga toni77_toni, 16-03-2006 19:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,398
  16-03-2006, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Jezu Krishtin Zot!

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 21:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,831
  14-03-2006, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mbi Trininė Shėnjtė

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 21:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,433
  14-03-2006, 21:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: BIBLA (Shkrimi Shenjtė) nė internet nė Gjuhen Shqipe

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 21:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,964
  14-03-2006, 21:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ekzorcist ne Shqiperi?

  Hapur nga dorinela, 11-09-2019 16:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 404
  28-09-2019, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 19,032
  24-06-2018, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 2. URIME PASHKĖT... Gėzuar dhe per shume mot...

  Hapur nga Robben, 19-04-2011 12:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 17,139
  08-04-2018, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Visari i Shpirtnuer - Botim Jezuit

  Hapur nga Hyllien, 13-08-2005 16:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,313
  02-04-2018, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,838
  02-04-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,807
  12-01-2018, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Prifterit qe i mbijetuan bombes atomike

  Hapur nga Diella1, 26-08-2017 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,608
  26-08-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,091
  26-08-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Urime Pashkėt....

  Hapur nga toni77_toni, 07-04-2012 10:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 71,728
  16-04-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lutja e gjate e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 10:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,217
  25-03-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  25-03-2017, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 712
  25-03-2017, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Udhezim i Perhershem i Alta Vendites

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 09:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 856
  25-03-2017, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 9,440
  15-01-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Jubileu i mėshirės, rizhbulimi i besimit tė vėrtetė

  Hapur nga ribaldi, 16-01-2016 08:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 6,870
  29-10-2016, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 817
  • Lexime: 68,591
  29-10-2016, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Njė mesazh i qenėsishėm

  Hapur nga torrkerry, 12-11-2008 09:00
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 620
  • Lexime: 74,040
  28-04-2016, 04:04 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Jezu Krishti ėshtė Zot". Nga katekizmi i Kishės katolike.

  Hapur nga torrkerry, 02-01-2010 02:55
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 28,972
  08-04-2016, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pėrmbledje e doktrinės shoqėrore tė Kishės Katolike.

  Hapur nga ribaldi, 27-10-2015 07:05
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 7,470
  05-04-2016, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Vargu biblik i ditės

  Hapur nga toni77_toni, 12-10-2008 17:41
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 472
  • Lexime: 72,339
  05-04-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Post Pashket..........

  Hapur nga Vinjol, 17-03-2016 18:39
  jane, pashket, sivjet
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,481
  29-03-2016, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 32,235
  29-03-2016, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Iniciacioni i Krishtere

  Hapur nga torrkerry, 07-07-2008 06:46
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 243
  • Lexime: 24,849
  29-02-2016, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Porosite e Zojes ne Mexhugorje

  Hapur nga Dielli_ime, 04-10-2009 16:40
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 34,296
  23-09-2015, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Histori tė vogla dhe tė bukura pėr shpirtin

  Hapur nga torrkerry, 24-09-2008 13:33
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 351
  • Lexime: 67,700
  28-07-2015, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Litani

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 12:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,281
  26-07-2015, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,319
  22-06-2015, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,425
  20-06-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,200
  24-05-2015, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Zoti ėshtė i mirė !

  Hapur nga toni77_toni, 28-03-2015 06:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,144
  09-04-2015, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 19. =Doktrina Krishtiane=nė gjuhėn shqipe=1850=

  Hapur nga Kreksi, 23-08-2014 20:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,761
  09-04-2015, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,038
  02-04-2015, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,539
  10-03-2015, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Rruzarja e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:21
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,366
  08-02-2015, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shtate Psalmet Penitenciale

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:06
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,850
  08-02-2015, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sanktuari Las Lajas, Kolumbi

  Hapur nga Diella1, 13-11-2012 12:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,977
  08-02-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Apokalipsi

  Hapur nga VOLSIV, 16-04-2011 19:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,715
  17-01-2015, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 24. 10 Sekretet e Medjugorjes

  Hapur nga VOLSIV, 16-01-2015 17:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,808
  16-01-2015, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,471
  04-01-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Urime Krishtlindja

  Hapur nga toni77_toni, 23-12-2014 11:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,438
  23-12-2014, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nė Letnicė (Kosovė) pagėzohen 32 besimtarė musliman

  Hapur nga NoName, 01-05-2008 21:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 27,386
  11-12-2014, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 10,044
  17-11-2014, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,381
  10-11-2014, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kisha Katolike dhe Ortodokse

  Hapur nga francisko, 27-09-2014 06:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 10,980
  30-10-2014, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Zor se gjen titull per kete..

  Hapur nga deshmuesi, 28-10-2014 16:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  28-10-2014, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Tė pagėzohėsh nė katolik.

  Hapur nga Kallmeti, 22-09-2014 18:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,469
  22-09-2014, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,986
  22-09-2014, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pėr ecjen e tė krishterit!

  Hapur nga toni77_toni, 18-08-2010 17:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,716
  05-09-2014, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,475
  28-07-2014, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,379
  06-07-2014, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •