Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 915 gjithsej

Forumi: Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Pagėzimi

  Hapur nga toni77_toni, 02-12-2012 20:35
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 12,026
  20-03-2016, 01:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Zėri i Papės dhe i Kishės nė dialog me botėn

  Hapur nga NoName, 05-04-2006 12:26
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 68,384
  03-01-2013, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: "Jezu Krishti ėshtė Zot" (Rm 10,9)

  Hapur nga torrkerry, 17-02-2009 10:41
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 59,555
  25-07-2012, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Kishėn katolike

  Hapur nga toni77_toni, 08-07-2009 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,907
  08-07-2009, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Virgjėreshėn Mari!

  Hapur nga toni77_toni, 02-06-2006 06:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,965
  02-06-2006, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave tė Komuniteti Katolik

  Hapur nga toni77_toni, 16-03-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,205
  16-03-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Jezu Krishtin Zot!

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,636
  14-03-2006, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mbi Trininė Shėnjtė

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,235
  14-03-2006, 22:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: BIBLA (Shkrimi Shenjtė) nė internet nė Gjuhen Shqipe

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,685
  14-03-2006, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 16,159
  24-06-2018, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
 1. URIME PASHKĖT... Gėzuar dhe per shume mot...

  Hapur nga Robben, 19-04-2011 13:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 14,090
  08-04-2018, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Visari i Shpirtnuer - Botim Jezuit

  Hapur nga Hyllien, 13-08-2005 17:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,588
  02-04-2018, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,503
  02-04-2018, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,899
  12-01-2018, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Prifterit qe i mbijetuan bombes atomike

  Hapur nga Diella1, 26-08-2017 09:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,354
  26-08-2017, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 833
  26-08-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Urime Pashkėt....

  Hapur nga toni77_toni, 07-04-2012 11:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 64,274
  16-04-2017, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lutja e gjate e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 11:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 882
  25-03-2017, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 490
  25-03-2017, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 535
  25-03-2017, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Udhezim i Perhershem i Alta Vendites

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 10:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 632
  25-03-2017, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 8,506
  15-01-2017, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Jubileu i mėshirės, rizhbulimi i besimit tė vėrtetė

  Hapur nga ribaldi, 16-01-2016 09:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 6,046
  29-10-2016, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 817
  • Lexime: 66,696
  29-10-2016, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Njė mesazh i qenėsishėm

  Hapur nga torrkerry, 12-11-2008 10:00
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 620
  • Lexime: 70,046
  28-04-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. "Jezu Krishti ėshtė Zot". Nga katekizmi i Kishės katolike.

  Hapur nga torrkerry, 02-01-2010 03:55
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 27,601
  08-04-2016, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pėrmbledje e doktrinės shoqėrore tė Kishės Katolike.

  Hapur nga ribaldi, 27-10-2015 08:05
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 6,687
  05-04-2016, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Vargu biblik i ditės

  Hapur nga toni77_toni, 12-10-2008 18:41
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 472
  • Lexime: 70,271
  05-04-2016, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Post Pashket..........

  Hapur nga Vinjol, 17-03-2016 19:39
  jane, pashket, sivjet
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,204
  29-03-2016, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 30,215
  29-03-2016, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Iniciacioni i Krishtere

  Hapur nga torrkerry, 07-07-2008 07:46
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 243
  • Lexime: 22,046
  29-02-2016, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Porosite e Zojes ne Mexhugorje

  Hapur nga Dielli_ime, 04-10-2009 17:40
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 31,895
  23-09-2015, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Histori tė vogla dhe tė bukura pėr shpirtin

  Hapur nga torrkerry, 24-09-2008 14:33
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 351
  • Lexime: 61,091
  28-07-2015, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Litani

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,931
  26-07-2015, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,741
  22-06-2015, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,213
  20-06-2015, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,023
  24-05-2015, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Zoti ėshtė i mirė !

  Hapur nga toni77_toni, 28-03-2015 07:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,902
  09-04-2015, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 18. =Doktrina Krishtiane=nė gjuhėn shqipe=1850=

  Hapur nga Kreksi, 23-08-2014 21:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,548
  09-04-2015, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,468
  02-04-2015, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,171
  10-03-2015, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Rruzarja e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 14:21
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,840
  08-02-2015, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shtate Psalmet Penitenciale

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 14:06
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,596
  08-02-2015, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sanktuari Las Lajas, Kolumbi

  Hapur nga Diella1, 13-11-2012 13:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,728
  08-02-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Apokalipsi

  Hapur nga VOLSIV, 16-04-2011 20:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,365
  17-01-2015, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 23. 10 Sekretet e Medjugorjes

  Hapur nga VOLSIV, 16-01-2015 18:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,222
  16-01-2015, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,284
  04-01-2015, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Urime Krishtlindja

  Hapur nga toni77_toni, 23-12-2014 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,278
  23-12-2014, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Nė Letnicė (Kosovė) pagėzohen 32 besimtarė musliman

  Hapur nga NoName, 01-05-2008 22:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 26,438
  11-12-2014, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 9,294
  17-11-2014, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,188
  10-11-2014, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kisha Katolike dhe Ortodokse

  Hapur nga francisko, 27-09-2014 07:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 10,008
  30-10-2014, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Zor se gjen titull per kete..

  Hapur nga deshmuesi, 28-10-2014 17:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,048
  28-10-2014, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Tė pagėzohėsh nė katolik.

  Hapur nga Kallmeti, 22-09-2014 19:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,277
  22-09-2014, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,755
  22-09-2014, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pėr ecjen e tė krishterit!

  Hapur nga toni77_toni, 18-08-2010 18:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,040
  05-09-2014, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,302
  28-07-2014, 20:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,205
  06-07-2014, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,156
  27-05-2014, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •