Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 915 gjithsej

Forumi: Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Pagėzimi

  Hapur nga toni77_toni, 02-12-2012 19:35
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,173
  20-03-2016, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Zėri i Papės dhe i Kishės nė dialog me botėn

  Hapur nga NoName, 05-04-2006 11:26
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 69,355
  03-01-2013, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: "Jezu Krishti ėshtė Zot" (Rm 10,9)

  Hapur nga torrkerry, 17-02-2009 09:41
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 60,575
  25-07-2012, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Kishėn katolike

  Hapur nga toni77_toni, 08-07-2009 20:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,056
  08-07-2009, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Virgjėreshėn Mari!

  Hapur nga toni77_toni, 02-06-2006 05:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,108
  02-06-2006, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave tė Komuniteti Katolik

  Hapur nga toni77_toni, 16-03-2006 19:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,331
  16-03-2006, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Jezu Krishtin Zot!

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 21:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,770
  14-03-2006, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mbi Trininė Shėnjtė

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 21:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,366
  14-03-2006, 21:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: BIBLA (Shkrimi Shenjtė) nė internet nė Gjuhen Shqipe

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 21:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,886
  14-03-2006, 21:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 18,149
  24-06-2018, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 1. URIME PASHKĖT... Gėzuar dhe per shume mot...

  Hapur nga Robben, 19-04-2011 12:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 16,708
  08-04-2018, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Visari i Shpirtnuer - Botim Jezuit

  Hapur nga Hyllien, 13-08-2005 16:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,115
  02-04-2018, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,757
  02-04-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,589
  12-01-2018, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Prifterit qe i mbijetuan bombes atomike

  Hapur nga Diella1, 26-08-2017 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,531
  26-08-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,029
  26-08-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Urime Pashkėt....

  Hapur nga toni77_toni, 07-04-2012 10:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 70,657
  16-04-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lutja e gjate e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 10:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,115
  25-03-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 605
  25-03-2017, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 658
  25-03-2017, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Udhezim i Perhershem i Alta Vendites

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 09:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 794
  25-03-2017, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 9,108
  15-01-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Jubileu i mėshirės, rizhbulimi i besimit tė vėrtetė

  Hapur nga ribaldi, 16-01-2016 08:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 6,664
  29-10-2016, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 817
  • Lexime: 68,045
  29-10-2016, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Njė mesazh i qenėsishėm

  Hapur nga torrkerry, 12-11-2008 09:00
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 620
  • Lexime: 73,306
  28-04-2016, 04:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. "Jezu Krishti ėshtė Zot". Nga katekizmi i Kishės katolike.

  Hapur nga torrkerry, 02-01-2010 02:55
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 28,621
  08-04-2016, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pėrmbledje e doktrinės shoqėrore tė Kishės Katolike.

  Hapur nga ribaldi, 27-10-2015 07:05
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 7,265
  05-04-2016, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Vargu biblik i ditės

  Hapur nga toni77_toni, 12-10-2008 17:41
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 472
  • Lexime: 71,790
  05-04-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Post Pashket..........

  Hapur nga Vinjol, 17-03-2016 18:39
  jane, pashket, sivjet
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,409
  29-03-2016, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 31,745
  29-03-2016, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Iniciacioni i Krishtere

  Hapur nga torrkerry, 07-07-2008 06:46
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 243
  • Lexime: 24,209
  29-02-2016, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Porosite e Zojes ne Mexhugorje

  Hapur nga Dielli_ime, 04-10-2009 16:40
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 33,748
  23-09-2015, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Histori tė vogla dhe tė bukura pėr shpirtin

  Hapur nga torrkerry, 24-09-2008 13:33
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 351
  • Lexime: 66,265
  28-07-2015, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Litani

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 12:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,147
  26-07-2015, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,129
  22-06-2015, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,353
  20-06-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,140
  24-05-2015, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Zoti ėshtė i mirė !

  Hapur nga toni77_toni, 28-03-2015 06:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,077
  09-04-2015, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 18. =Doktrina Krishtiane=nė gjuhėn shqipe=1850=

  Hapur nga Kreksi, 23-08-2014 20:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,701
  09-04-2015, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,861
  02-04-2015, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,435
  10-03-2015, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Rruzarja e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:21
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,178
  08-02-2015, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shtate Psalmet Penitenciale

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:06
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,776
  08-02-2015, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sanktuari Las Lajas, Kolumbi

  Hapur nga Diella1, 13-11-2012 12:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,908
  08-02-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Apokalipsi

  Hapur nga VOLSIV, 16-04-2011 19:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,630
  17-01-2015, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 23. 10 Sekretet e Medjugorjes

  Hapur nga VOLSIV, 16-01-2015 17:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,624
  16-01-2015, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,417
  04-01-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Urime Krishtlindja

  Hapur nga toni77_toni, 23-12-2014 11:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,385
  23-12-2014, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Nė Letnicė (Kosovė) pagėzohen 32 besimtarė musliman

  Hapur nga NoName, 01-05-2008 21:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 27,093
  11-12-2014, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 9,863
  17-11-2014, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,316
  10-11-2014, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kisha Katolike dhe Ortodokse

  Hapur nga francisko, 27-09-2014 06:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 10,735
  30-10-2014, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Zor se gjen titull per kete..

  Hapur nga deshmuesi, 28-10-2014 16:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,149
  28-10-2014, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Tė pagėzohėsh nė katolik.

  Hapur nga Kallmeti, 22-09-2014 18:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,402
  22-09-2014, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,909
  22-09-2014, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pėr ecjen e tė krishterit!

  Hapur nga toni77_toni, 18-08-2010 17:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,501
  05-09-2014, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,419
  28-07-2014, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,325
  06-07-2014, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,252
  27-05-2014, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •