Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 916 gjithsej

Forumi: Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Pagėzimi

  Hapur nga toni77_toni, 02-12-2012 19:35
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,501
  20-03-2016, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Zėri i Papės dhe i Kishės nė dialog me botėn

  Hapur nga NoName, 05-04-2006 11:26
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 69,662
  03-01-2013, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: "Jezu Krishti ėshtė Zot" (Rm 10,9)

  Hapur nga torrkerry, 17-02-2009 09:41
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 60,921
  25-07-2012, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Kishėn katolike

  Hapur nga toni77_toni, 08-07-2009 20:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,126
  08-07-2009, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Virgjėreshėn Mari!

  Hapur nga toni77_toni, 02-06-2006 05:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,173
  02-06-2006, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave tė Komuniteti Katolik

  Hapur nga toni77_toni, 16-03-2006 19:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,394
  16-03-2006, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Jezu Krishtin Zot!

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 21:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,830
  14-03-2006, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mbi Trininė Shėnjtė

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 21:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,431
  14-03-2006, 21:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: BIBLA (Shkrimi Shenjtė) nė internet nė Gjuhen Shqipe

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 21:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,962
  14-03-2006, 21:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ekzorcist ne Shqiperi?

  Hapur nga dorinela, 11-09-2019 16:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 393
  28-09-2019, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 19,023
  24-06-2018, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 2. URIME PASHKĖT... Gėzuar dhe per shume mot...

  Hapur nga Robben, 19-04-2011 12:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 17,136
  08-04-2018, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Visari i Shpirtnuer - Botim Jezuit

  Hapur nga Hyllien, 13-08-2005 16:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,310
  02-04-2018, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,837
  02-04-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,806
  12-01-2018, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Prifterit qe i mbijetuan bombes atomike

  Hapur nga Diella1, 26-08-2017 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,608
  26-08-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,091
  26-08-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Urime Pashkėt....

  Hapur nga toni77_toni, 07-04-2012 10:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 71,712
  16-04-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lutja e gjate e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 10:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,215
  25-03-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 657
  25-03-2017, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 711
  25-03-2017, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Udhezim i Perhershem i Alta Vendites

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 09:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 856
  25-03-2017, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 9,437
  15-01-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Jubileu i mėshirės, rizhbulimi i besimit tė vėrtetė

  Hapur nga ribaldi, 16-01-2016 08:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 6,868
  29-10-2016, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 817
  • Lexime: 68,583
  29-10-2016, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Njė mesazh i qenėsishėm

  Hapur nga torrkerry, 12-11-2008 09:00
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 620
  • Lexime: 74,017
  28-04-2016, 04:04 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Jezu Krishti ėshtė Zot". Nga katekizmi i Kishės katolike.

  Hapur nga torrkerry, 02-01-2010 02:55
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 28,967
  08-04-2016, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pėrmbledje e doktrinės shoqėrore tė Kishės Katolike.

  Hapur nga ribaldi, 27-10-2015 07:05
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 7,469
  05-04-2016, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Vargu biblik i ditės

  Hapur nga toni77_toni, 12-10-2008 17:41
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 472
  • Lexime: 72,333
  05-04-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Post Pashket..........

  Hapur nga Vinjol, 17-03-2016 18:39
  jane, pashket, sivjet
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,481
  29-03-2016, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 32,227
  29-03-2016, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Iniciacioni i Krishtere

  Hapur nga torrkerry, 07-07-2008 06:46
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 243
  • Lexime: 24,842
  29-02-2016, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Porosite e Zojes ne Mexhugorje

  Hapur nga Dielli_ime, 04-10-2009 16:40
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 34,292
  23-09-2015, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Histori tė vogla dhe tė bukura pėr shpirtin

  Hapur nga torrkerry, 24-09-2008 13:33
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 351
  • Lexime: 67,679
  28-07-2015, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Litani

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 12:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,280
  26-07-2015, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,314
  22-06-2015, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,424
  20-06-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,200
  24-05-2015, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Zoti ėshtė i mirė !

  Hapur nga toni77_toni, 28-03-2015 06:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,144
  09-04-2015, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 19. =Doktrina Krishtiane=nė gjuhėn shqipe=1850=

  Hapur nga Kreksi, 23-08-2014 20:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,760
  09-04-2015, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,035
  02-04-2015, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,536
  10-03-2015, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Rruzarja e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:21
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,360
  08-02-2015, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shtate Psalmet Penitenciale

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:06
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,850
  08-02-2015, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sanktuari Las Lajas, Kolumbi

  Hapur nga Diella1, 13-11-2012 12:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,976
  08-02-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Apokalipsi

  Hapur nga VOLSIV, 16-04-2011 19:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,713
  17-01-2015, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 24. 10 Sekretet e Medjugorjes

  Hapur nga VOLSIV, 16-01-2015 17:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,804
  16-01-2015, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,470
  04-01-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Urime Krishtlindja

  Hapur nga toni77_toni, 23-12-2014 11:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,437
  23-12-2014, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nė Letnicė (Kosovė) pagėzohen 32 besimtarė musliman

  Hapur nga NoName, 01-05-2008 21:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 27,380
  11-12-2014, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 10,040
  17-11-2014, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,379
  10-11-2014, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kisha Katolike dhe Ortodokse

  Hapur nga francisko, 27-09-2014 06:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 10,970
  30-10-2014, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Zor se gjen titull per kete..

  Hapur nga deshmuesi, 28-10-2014 16:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  28-10-2014, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Tė pagėzohėsh nė katolik.

  Hapur nga Kallmeti, 22-09-2014 18:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,469
  22-09-2014, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,986
  22-09-2014, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pėr ecjen e tė krishterit!

  Hapur nga toni77_toni, 18-08-2010 17:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,713
  05-09-2014, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,474
  28-07-2014, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,378
  06-07-2014, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •