Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,795
Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1188 gjithsej

Forumi: Komuniteti orthodhoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Mrekullia e Pashkės - Flaka e Shenjtė e Jeruzalemit

  Hapur nga Seminarist, 26-08-2002 12:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 43,762
  24-04-2022, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Radio e KOASH "Ngjallja"

  Hapur nga neokastra, 14-03-2013 16:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 15,543
  02-07-2015, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Çfarë është Orthodhoksia?

  Hapur nga Albo, 20-09-2004 06:32
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 19,308
  06-05-2014, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave

  Hapur nga Archon, 28-09-2013 16:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 18,542
  28-09-2013, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kalendari i Shenjtoreve

  Hapur nga Matrix, 30-11-2010 14:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 24,766
  06-12-2010, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Thėniet e Etėrve tė Shkretėtirės

  Hapur nga Albo, 17-06-2004 00:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 31,079
  02-09-2010, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Dëgjoni Dhiatën e Re shqip

  Hapur nga Pasiqe, 07-01-2006 02:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 17,709
  20-11-2009, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Thomas Hopko: "Besimi Orthodhoks" (4 volume)

  Hapur nga Albo, 10-10-2006 00:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 22,509
  24-02-2009, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Theosis - qėllimi i vėrtetė i jetės njerėzore

  Hapur nga Albo, 23-06-2008 21:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 21,526
  02-01-2009, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Liturgjia Hyjnore e Shėn Joan Gojartit

  Hapur nga Albo, 27-06-2006 00:38
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 21,814
  13-08-2006, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Besa e Krishterė Orthodhokse

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:17
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 21,830
  04-08-2005, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Katekizmi i Krishterė Orthodhoks

  Hapur nga Eni, 02-07-2002 05:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 20,991
  29-06-2005, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 648
  24-09-2022, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 118
  19-09-2022, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lartėsimi i Kryqit Jetėdhėnės - 14 shtator

  Hapur nga Albo, 25-09-2005 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,780
  14-09-2022, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shėn Vlashi - 11 shkurt

  Hapur nga isidor, 11-02-2010 04:36
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,976
  12-09-2022, 01:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,175
  12-09-2022, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 145
  11-09-2022, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Njeriu si trup dhe shpirt

  Hapur nga Albo, 10-09-2022 23:36
  besimi orthodhoks, njeriu, shpirti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 110
  10-09-2022, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 481
  10-09-2022, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. 8 Shtator - Lindja e Hirėplotės Mari

  Hapur nga skeshqe, 10-09-2007 14:38
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,698
  10-09-2022, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lajme mbi boten Orthodhokse.

  Hapur nga arbereshi_niko, 15-07-2015 17:20
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 84,466
  10-09-2022, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,364
  10-09-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shėn Kozma Etoliani i Barabarte me Apostujt - 24 gusht

  Hapur nga Seminarist, 24-02-2003 08:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 16,474
  24-08-2022, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Fjetja e Nėnės sė Zotit, Virgjėreshės Mari - 15 gusht

  Hapur nga Albo, 14-08-2005 12:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 20,373
  24-08-2022, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 208
  06-08-2022, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,190
  06-08-2022, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 196
  30-07-2022, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 285
  30-05-2022, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 397
  12-05-2022, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shenja e Antikrishtit

  Hapur nga Albo, 02-05-2022 23:22
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 722
  04-05-2022, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. “Roma e dytė” nė vėnd tė dytė!

  Hapur nga arbereshi_niko, 26-04-2022 06:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,316
  26-04-2022, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 306
  25-04-2022, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,641
  23-04-2022, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,717
  17-04-2022, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shėn Maria e Egjiptit - 1 prill

  Hapur nga Seminarist, 13-04-2003 12:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,534
  11-04-2022, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,262
  25-03-2022, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,955
  20-03-2022, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,502
  17-03-2022, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shėn Maksim Rrėfimtari

  Hapur nga arbereshi_niko, 17-03-2022 02:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 382
  17-03-2022, 02:48 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kisha orthodokse ruse dhe lufta ne Ukraine

  Hapur nga Shaboni, 13-03-2022 10:09
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 800
  16-03-2022, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,752
  14-03-2022, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 398
  07-03-2022, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kur do tė vijė antikrishti?

  Hapur nga Albo, 05-01-2021 01:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,979
  05-03-2022, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Historia e Kishės Orthodhokse nė Ukrainė

  Hapur nga Albo, 04-03-2022 15:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 354
  04-03-2022, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 432
  06-01-2022, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,542
  04-01-2022, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kėngė dhe festime pėr Krishtlindje

  Hapur nga Matrix, 19-12-2006 06:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 20,782
  24-12-2021, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A do tė shikosh Zotin?

  Hapur nga Albo, 13-09-2021 01:46
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,181
  22-12-2021, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,764
  22-12-2021, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dita e Shėn Nikolla - 6 dhjetor

  Hapur nga Manulaki, 06-12-2004 18:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 26,402
  06-12-2021, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  03-12-2021, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,849
  29-10-2021, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: Vaksinat

  Hapur nga ilia spiro, 05-11-2021 14:42
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 507
  09-09-2021, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 498
  08-09-2021, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •