Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,918
Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1188 gjithsej

Forumi: Komuniteti orthodhoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Mrekullia e Pashkės - Flaka e Shenjtė e Jeruzalemit

  Hapur nga Seminarist, 26-08-2002 12:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 43,830
  24-04-2022, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Radio e KOASH "Ngjallja"

  Hapur nga neokastra, 14-03-2013 16:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 15,575
  02-07-2015, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Çfarë është Orthodhoksia?

  Hapur nga Albo, 20-09-2004 06:32
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 19,340
  06-05-2014, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave

  Hapur nga Archon, 28-09-2013 16:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 18,574
  28-09-2013, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kalendari i Shenjtoreve

  Hapur nga Matrix, 30-11-2010 14:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 24,801
  06-12-2010, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Thėniet e Etėrve tė Shkretėtirės

  Hapur nga Albo, 17-06-2004 00:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 31,153
  02-09-2010, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Dëgjoni Dhiatën e Re shqip

  Hapur nga Pasiqe, 07-01-2006 02:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 17,739
  20-11-2009, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Thomas Hopko: "Besimi Orthodhoks" (4 volume)

  Hapur nga Albo, 10-10-2006 00:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 22,539
  24-02-2009, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Theosis - qėllimi i vėrtetė i jetės njerėzore

  Hapur nga Albo, 23-06-2008 21:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 21,557
  02-01-2009, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Liturgjia Hyjnore e Shėn Joan Gojartit

  Hapur nga Albo, 27-06-2006 00:38
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 21,844
  13-08-2006, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Besa e Krishterė Orthodhokse

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:17
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 21,898
  04-08-2005, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Katekizmi i Krishterė Orthodhoks

  Hapur nga Eni, 02-07-2002 05:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 21,002
  29-06-2005, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 738
  24-09-2022, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 144
  19-09-2022, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lartėsimi i Kryqit Jetėdhėnės - 14 shtator

  Hapur nga Albo, 25-09-2005 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,801
  14-09-2022, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shėn Vlashi - 11 shkurt

  Hapur nga isidor, 11-02-2010 04:36
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,983
  12-09-2022, 01:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,199
  12-09-2022, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  11-09-2022, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Njeriu si trup dhe shpirt

  Hapur nga Albo, 10-09-2022 23:36
  besimi orthodhoks, njeriu, shpirti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 113
  10-09-2022, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 484
  10-09-2022, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. 8 Shtator - Lindja e Hirėplotės Mari

  Hapur nga skeshqe, 10-09-2007 14:38
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,711
  10-09-2022, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lajme mbi boten Orthodhokse.

  Hapur nga arbereshi_niko, 15-07-2015 17:20
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 84,796
  10-09-2022, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,422
  10-09-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shėn Kozma Etoliani i Barabarte me Apostujt - 24 gusht

  Hapur nga Seminarist, 24-02-2003 08:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 16,493
  24-08-2022, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Fjetja e Nėnės sė Zotit, Virgjėreshės Mari - 15 gusht

  Hapur nga Albo, 14-08-2005 12:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 20,386
  24-08-2022, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 219
  06-08-2022, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,196
  06-08-2022, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 201
  30-07-2022, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 289
  30-05-2022, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 401
  12-05-2022, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shenja e Antikrishtit

  Hapur nga Albo, 02-05-2022 23:22
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 725
  04-05-2022, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. “Roma e dytė” nė vėnd tė dytė!

  Hapur nga arbereshi_niko, 26-04-2022 06:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,328
  26-04-2022, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 309
  25-04-2022, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,645
  23-04-2022, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,725
  17-04-2022, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shėn Maria e Egjiptit - 1 prill

  Hapur nga Seminarist, 13-04-2003 12:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,537
  11-04-2022, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,270
  25-03-2022, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,957
  20-03-2022, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,510
  17-03-2022, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shėn Maksim Rrėfimtari

  Hapur nga arbereshi_niko, 17-03-2022 02:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 389
  17-03-2022, 02:48 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kisha orthodokse ruse dhe lufta ne Ukraine

  Hapur nga Shaboni, 13-03-2022 10:09
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 803
  16-03-2022, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,759
  14-03-2022, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 399
  07-03-2022, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kur do tė vijė antikrishti?

  Hapur nga Albo, 05-01-2021 01:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,987
  05-03-2022, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Historia e Kishės Orthodhokse nė Ukrainė

  Hapur nga Albo, 04-03-2022 15:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 355
  04-03-2022, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 433
  06-01-2022, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,547
  04-01-2022, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kėngė dhe festime pėr Krishtlindje

  Hapur nga Matrix, 19-12-2006 06:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 20,796
  24-12-2021, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A do tė shikosh Zotin?

  Hapur nga Albo, 13-09-2021 01:46
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,198
  22-12-2021, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,771
  22-12-2021, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dita e Shėn Nikolla - 6 dhjetor

  Hapur nga Manulaki, 06-12-2004 18:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 26,417
  06-12-2021, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 484
  03-12-2021, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,863
  29-10-2021, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: Vaksinat

  Hapur nga ilia spiro, 05-11-2021 14:42
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 511
  09-09-2021, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 503
  08-09-2021, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •