Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  100,131
Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1191 gjithsej

Forumi: Komuniteti orthodhoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Mrekullia e Pashkės - Flaka e Shenjtė e Jeruzalemit

  Hapur nga Seminarist, 26-08-2002 12:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 44,502
  24-04-2022, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Radio e KOASH "Ngjallja"

  Hapur nga neokastra, 14-03-2013 16:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 15,866
  02-07-2015, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Çfarë është Orthodhoksia?

  Hapur nga Albo, 20-09-2004 06:32
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 19,675
  06-05-2014, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave

  Hapur nga Archon, 28-09-2013 16:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 18,878
  28-09-2013, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kalendari i Shenjtoreve

  Hapur nga Matrix, 30-11-2010 14:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 25,172
  06-12-2010, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Thėniet e Etėrve tė Shkretėtirės

  Hapur nga Albo, 17-06-2004 00:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 31,839
  02-09-2010, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Dëgjoni Dhiatën e Re shqip

  Hapur nga Pasiqe, 07-01-2006 02:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 18,040
  20-11-2009, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Thomas Hopko: "Besimi Orthodhoks" (4 volume)

  Hapur nga Albo, 10-10-2006 00:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 22,877
  24-02-2009, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Theosis - qėllimi i vėrtetė i jetės njerėzore

  Hapur nga Albo, 23-06-2008 21:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 21,907
  02-01-2009, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Liturgjia Hyjnore e Shėn Joan Gojartit

  Hapur nga Albo, 27-06-2006 00:38
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 22,239
  13-08-2006, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Besa e Krishterė Orthodhokse

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:17
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 22,356
  04-08-2005, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Katekizmi i Krishterė Orthodhoks

  Hapur nga Eni, 02-07-2002 05:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 21,187
  29-06-2005, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 164
  23-11-2022, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Gjysėm shekulli Episkop.

  Hapur nga arbereshi_niko, 21-11-2022 14:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 224
  22-11-2022, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lajme mbi boten Orthodhokse.

  Hapur nga arbereshi_niko, 15-07-2015 17:20
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 352
  • Lexime: 86,500
  18-11-2022, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Fjetja e kryepiskopit tė Qipros.

  Hapur nga arbereshi_niko, 07-11-2022 20:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 156
  07-11-2022, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Theologu Dhimitėr Beduli [1914-1996]

  Hapur nga Tannhauser, 12-07-2006 08:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,251
  10-10-2022, 01:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 867
  24-09-2022, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 217
  19-09-2022, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lartėsimi i Kryqit Jetėdhėnės - 14 shtator

  Hapur nga Albo, 25-09-2005 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,940
  14-09-2022, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shėn Vlashi - 11 shkurt

  Hapur nga isidor, 11-02-2010 04:36
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,054
  12-09-2022, 01:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,364
  12-09-2022, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 198
  11-09-2022, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Njeriu si trup dhe shpirt

  Hapur nga Albo, 10-09-2022 23:36
  besimi orthodhoks, njeriu, shpirti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 153
  10-09-2022, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 523
  10-09-2022, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. 8 Shtator - Lindja e Hirėplotės Mari

  Hapur nga skeshqe, 10-09-2007 14:38
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,796
  10-09-2022, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,555
  10-09-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shėn Kozma Etoliani i Barabarte me Apostujt - 24 gusht

  Hapur nga Seminarist, 24-02-2003 08:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 16,666
  24-08-2022, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fjetja e Nėnės sė Zotit, Virgjėreshės Mari - 15 gusht

  Hapur nga Albo, 14-08-2005 12:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 20,584
  24-08-2022, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 273
  06-08-2022, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,244
  06-08-2022, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 247
  30-07-2022, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 334
  30-05-2022, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 450
  12-05-2022, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shenja e Antikrishtit

  Hapur nga Albo, 02-05-2022 23:22
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 779
  04-05-2022, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
 12. “Roma e dytė” nė vėnd tė dytė!

  Hapur nga arbereshi_niko, 26-04-2022 06:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,377
  26-04-2022, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  25-04-2022, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,704
  23-04-2022, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,841
  17-04-2022, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shėn Maria e Egjiptit - 1 prill

  Hapur nga Seminarist, 13-04-2003 12:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,599
  11-04-2022, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,359
  25-03-2022, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,001
  20-03-2022, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,611
  17-03-2022, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shėn Maksim Rrėfimtari

  Hapur nga arbereshi_niko, 17-03-2022 02:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 438
  17-03-2022, 02:48 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kisha orthodokse ruse dhe lufta ne Ukraine

  Hapur nga Shaboni, 13-03-2022 10:09
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 864
  16-03-2022, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,817
  14-03-2022, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 440
  07-03-2022, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kur do tė vijė antikrishti?

  Hapur nga Albo, 05-01-2021 01:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,064
  05-03-2022, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Historia e Kishės Orthodhokse nė Ukrainė

  Hapur nga Albo, 04-03-2022 15:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 409
  04-03-2022, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 482
  06-01-2022, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,610
  04-01-2022, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kėngė dhe festime pėr Krishtlindje

  Hapur nga Matrix, 19-12-2006 06:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 20,967
  24-12-2021, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. A do tė shikosh Zotin?

  Hapur nga Albo, 13-09-2021 01:46
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,269
  22-12-2021, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,921
  22-12-2021, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dita e Shėn Nikolla - 6 dhjetor

  Hapur nga Manulaki, 06-12-2004 18:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 26,627
  06-12-2021, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 526
  03-12-2021, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,005
  29-10-2021, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •