Close
Duke renditur temat 1 deri 18 prej 18 gjithsej

Forumi: Skedina e javės

Ketu, keni mundesine per te dhene parashikimet tuaja per rezultatet e ndeshjeve te futbollit ne Shqiperi dhe Europe.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Skedina nė Forumin Shqiptar, mbledhja e pikėve!

  Hapur nga no name, 13-12-2010 20:56
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 17,170
  18-09-2011, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Skedina nė Forumin Shqiptar, rregullat e lojės

  Hapur nga no name, 13-12-2010 21:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,246
  13-12-2010, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,625
  22-01-2020, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Hapur nga Igli72, 27-02-2013 23:22
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 16,513
  04-05-2016, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. sisteme, strategji bastesh

  Hapur nga tani 001, 04-06-2015 15:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,658
  15-06-2015, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Faqe pėr parashikime tė ndeshjeve

  Hapur nga jack_sparow, 25-08-2007 08:24
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 240,995
  01-06-2015, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,087
  21-03-2014, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Faqe pėr rezulatate LIVE?

  Hapur nga CuLi-GoaL, 07-12-2007 10:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 15,533
  16-03-2014, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Diskutime rreth skedinave

  Hapur nga no name, 13-12-2010 20:51
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 16,411
  27-10-2013, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Diskutime rreth skedinave

  Hapur nga no name, 13-12-2010 20:51
  77 Faqe
  1 2 3 ... 77
  • Pėrgjigje: 1,538
  • Lexime: 120,304
  29-09-2012, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Analiza dhe parashikime per BASTE TEKE (SINGLE BETS)

  Hapur nga BlueBaron, 06-12-2011 08:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 16,866
  20-08-2012, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Arkiva e Skedinave

  Hapur nga Davius, 03-09-2008 16:40
  141 Faqe
  1 2 3 ... 141
  • Pėrgjigje: 2,801
  • Lexime: 285,903
  21-04-2012, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Cila eshte strategjija ma e mire per te fituar nje skedine?

  Hapur nga SKENDER_BEU, 12-01-2010 15:39
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 64,754
  06-03-2012, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. 100%-Tė besh leke

  Hapur nga Mbinjeriu, 17-06-2011 20:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 28,473
  02-12-2011, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Informatė!

  Hapur nga no name, 20-08-2011 21:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,526
  20-08-2011, 21:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,623
  21-11-2009, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Faqe pėr koefiēentėt

  Hapur nga jack_sparow, 02-05-2008 15:32
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,760
  29-10-2008, 21:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,119
  19-09-2008, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,076
  18-09-2008, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Skedina nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga ClaY_MorE, 17-10-2007 13:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,358
  17-10-2007, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •