Close
Duke renditur temat 1 deri 18 prej 18 gjithsej

Forumi: Skedina e javės

Ketu, keni mundesine per te dhene parashikimet tuaja per rezultatet e ndeshjeve te futbollit ne Shqiperi dhe Europe.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Skedina nė Forumin Shqiptar, mbledhja e pikėve!

  Hapur nga no name, 13-12-2010 19:56
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 16,914
  18-09-2011, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Skedina nė Forumin Shqiptar, rregullat e lojės

  Hapur nga no name, 13-12-2010 20:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,147
  13-12-2010, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,230
  22-01-2020, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Hapur nga Igli72, 27-02-2013 22:22
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 16,411
  04-05-2016, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. sisteme, strategji bastesh

  Hapur nga tani 001, 04-06-2015 14:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,505
  15-06-2015, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Faqe pėr parashikime tė ndeshjeve

  Hapur nga jack_sparow, 25-08-2007 07:24
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 240,083
  01-06-2015, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,993
  21-03-2014, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Faqe pėr rezulatate LIVE?

  Hapur nga CuLi-GoaL, 07-12-2007 09:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 15,341
  16-03-2014, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Diskutime rreth skedinave

  Hapur nga no name, 13-12-2010 19:51
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 16,004
  27-10-2013, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Diskutime rreth skedinave

  Hapur nga no name, 13-12-2010 19:51
  77 Faqe
  1 2 3 ... 77
  • Pėrgjigje: 1,538
  • Lexime: 117,427
  29-09-2012, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Analiza dhe parashikime per BASTE TEKE (SINGLE BETS)

  Hapur nga BlueBaron, 06-12-2011 07:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 16,682
  20-08-2012, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Arkiva e Skedinave

  Hapur nga Davius, 03-09-2008 15:40
  141 Faqe
  1 2 3 ... 141
  • Pėrgjigje: 2,801
  • Lexime: 282,901
  21-04-2012, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Cila eshte strategjija ma e mire per te fituar nje skedine?

  Hapur nga SKENDER_BEU, 12-01-2010 14:39
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 64,258
  06-03-2012, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. 100%-Tė besh leke

  Hapur nga Mbinjeriu, 17-06-2011 19:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 28,084
  02-12-2011, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Informatė!

  Hapur nga no name, 20-08-2011 20:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,298
  20-08-2011, 20:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,493
  21-11-2009, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Faqe pėr koefiēentėt

  Hapur nga jack_sparow, 02-05-2008 14:32
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,669
  29-10-2008, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,005
  19-09-2008, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,967
  18-09-2008, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Skedina nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga ClaY_MorE, 17-10-2007 12:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,235
  17-10-2007, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •