Close

Forumi: Shkenca

Nėn-Forume Postimi i Fundit

  1. Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

    Moderatorėt:

    1. Darius,
    2. benseven11

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 723
    • Postime: 15,429
    1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

      Moderatorėt:

      1. Darius,
      2. benseven11

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 34
      • Postime: 4,403
  2. Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

    Moderatorėt:

    1. J@mes,
    2. Darius,
    3. benseven11

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 1,117
    • Postime: 24,843
  3. Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

    Moderatorėt:

    1. benseven11,
    2. Darius

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 4,310
    • Postime: 71,896
    1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

      Moderatorėt:

      1. benseven11,
      2. Darius

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 762
      • Postime: 5,015
    2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

      Moderatorėt:

      1. benseven11,
      2. Darius

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 847
      • Postime: 5,527
    3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

      Moderatorėt:

      1. benseven11,
      2. Darius

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 648
      • Postime: 5,722
    4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

      Moderatorėt:

      1. benseven11,
      2. Darius

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 78
      • Postime: 587
    5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

      Moderatorėt:

      1. benseven11,
      2. Darius

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 832
      • Postime: 45,784
    6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

      Moderatorėt:

      1. benseven11,
      2. Darius

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 236
      • Postime: 1,594
    7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

      Moderatorėt:

      1. benseven11,
      2. Darius

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 76
      • Postime: 576
    8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

      Moderatorėt:

      1. benseven11,
      2. Darius

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 335
      • Postime: 3,053
  4. Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

    Moderatorėt:

    1. Darius,
    2. benseven11

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 954
    • Postime: 8,090

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi