Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 261 gjithsej

Forumi: Portali i forumit

Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Misioni i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 14:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 60,563
  11-09-2015, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 14:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 80,524
  01-02-2015, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 35,245
  25-11-2018, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
 1. A mund tė luftohen me ligj lajmet e rreme?

  Hapur nga Lazo, 20-01-2018 20:01
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,145
  12-11-2018, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Martesa dhe homoseksualėt

  Hapur nga Albo, 31-07-2003 19:45
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 77,531
  27-10-2018, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vaclav Smil,shkencetar dhe profesor.

  Hapur nga benseven11, 05-09-2018 17:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 689
  05-09-2018, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 772
  13-08-2018, 06:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kultura politike e shqiptareve

  Hapur nga Albo, 20-06-2003 14:41
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,452
  23-06-2018, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar

  Hapur nga RaPSouL, 22-12-2008 18:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 25,773
  15-05-2018, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shėn Valentini: Si e festojnė tė dashuruarit?

  Hapur nga Albo, 14-02-2007 04:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 25,527
  16-04-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lėvizur: 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:00
  •  
  •  
 8. Post 7 marsi dita e mesuesit

  Hapur nga Hotlani, 21-02-2013 21:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 67,900
  06-03-2018, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. 28 nėntor 2009, 97 vjetori i Pavarėsisė sė Shqipėrisė

  Hapur nga Albo, 28-11-2008 08:53
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 84,064
  01-12-2017, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,165
  20-11-2017, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,078
  28-10-2017, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cool ForumiShqiptar ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 21-09-2017 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 965
  21-09-2017, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ēka ėshtė Nazismi!

  Hapur nga Sabri Hakuli, 22-10-2016 15:50
  3 Faqe
  1 2 3
  nazizmi
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 13,168
  18-09-2017, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēfarė ju ka mėsuar jeta?

  Hapur nga Albo, 02-11-2006 17:50
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 51,870
  19-04-2017, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,145
  15-03-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Orėt e fatit tė europės

  Hapur nga Lazo, 12-02-2017 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,259
  12-02-2017, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 896
  11-02-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,066
  28-01-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 917
  18-01-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 990
  18-01-2017, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. 30% e vizitoreve te forumitshqiptar nga Arabia Saudite???

  Hapur nga angmokio, 31-07-2014 14:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,829
  30-10-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,481
  05-10-2016, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Hapur nga Marianela, 20-03-2016 05:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 9,160
  04-06-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lėvizur: Edukimi Fizik

  Hapur nga xhoina, 30-01-2015 17:08
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,258
  16-02-2016, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,535
  21-10-2015, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,655
  10-09-2015, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: A besoni nė Zot?

  Hapur nga Albo, 23-04-2004 01:11
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 724
  • Lexime: 89,037
  27-08-2015, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shthurja e Policisė sė shtetit

  Hapur nga benseven11, 12-08-2015 00:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,100
  27-08-2015, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Hotele te rralla

  Hapur nga benseven11, 09-08-2015 20:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,697
  27-08-2015, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,667
  27-08-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,873
  01-08-2015, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,018
  25-07-2015, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,851
  16-07-2015, 00:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,179
  06-07-2015, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,359
  17-06-2015, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Arvanitasit dhe prejardhja e grekėve

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-09-2003 23:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 25,420
  12-06-2015, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 21. siguria ne plazhe

  Hapur nga ermela sweet, 12-03-2015 05:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  sigurai ne plazh
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 8,835
  12-06-2015, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs up Shqipėria do tė hapė dosjet !

  Hapur nga Wrangler, 30-04-2015 16:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,867
  02-05-2015, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,569
  23-02-2015, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Zotimet tuaja personale pėr Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Albo, 31-12-2014 16:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 12,499
  23-02-2015, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,924
  04-02-2015, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: A besoni se 21 janari ishte nje grusht shteti?

  Hapur nga Albo, 01-02-2011 12:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 27,516
  01-02-2015, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Natyre e Virgjer,Efekte Brutale

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 22:03
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 164
  • Lexime: 16,172
  28-01-2015, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ishull brenda ishullit.

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 20:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,982
  26-01-2015, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 27. 54 Plazhe te bukura

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 11:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,987
  24-01-2015, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Qytete te vogla piktoreske ne Europe.

  Hapur nga benseven11, 17-01-2015 20:42
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,880
  17-01-2015, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lėvizur: Gėzuar Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Eureka, 31-12-2014 06:15
  •  
  •  

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •