Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 265 gjithsej

Forumi: Portali i forumit

Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Misioni i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 13:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 66,889
  11-09-2015, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 13:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 90,274
  01-02-2015, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. A do ktheheshit dikur ne Shqiperi?

  Hapur nga Drini_Mene, 19-06-2019 18:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 482
  07-07-2019, 01:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pse deshtoi Edi Rama?

  Hapur nga DYDRINAS, 20-12-2018 14:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,300
  19-06-2019, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 496
  09-05-2019, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: 20000 anėtarė tė regjistruar nė forumin shqiptar

  Hapur nga Albo, 23-07-2005 14:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 15,689
  04-04-2019, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post 7 marsi dita e mesuesit

  Hapur nga Hotlani, 21-02-2013 20:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 87,596
  07-03-2019, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shėn Valentini: Si lindi dashuria nė zemrėn tuaj?

  Hapur nga Albo, 14-02-2008 14:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 14,594
  14-02-2019, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Diaspora shqiptare do tė protestojė. Policia kundėr.

  Hapur nga DYDRINAS, 27-12-2018 10:20
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 36,385
  25-11-2018, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 7. A mund tė luftohen me ligj lajmet e rreme?

  Hapur nga Lazo, 20-01-2018 19:01
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,480
  12-11-2018, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Martesa dhe homoseksualėt

  Hapur nga Albo, 31-07-2003 18:45
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 80,695
  27-10-2018, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Vaclav Smil,shkencetar dhe profesor.

  Hapur nga benseven11, 05-09-2018 16:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 875
  05-09-2018, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 968
  13-08-2018, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kultura politike e shqiptareve

  Hapur nga Albo, 20-06-2003 13:41
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,806
  23-06-2018, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar

  Hapur nga RaPSouL, 22-12-2008 17:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 26,597
  15-05-2018, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shėn Valentini: Si e festojnė tė dashuruarit?

  Hapur nga Albo, 14-02-2007 03:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 26,541
  16-04-2018, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lėvizur: 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:00
  •  
  •  
 14. 28 nėntor 2009, 97 vjetori i Pavarėsisė sė Shqipėrisė

  Hapur nga Albo, 28-11-2008 07:53
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 86,304
  01-12-2017, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,319
  20-11-2017, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,299
  28-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Cool ForumiShqiptar ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 21-09-2017 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,168
  21-09-2017, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ēka ėshtė Nazismi!

  Hapur nga Sabri Hakuli, 22-10-2016 14:50
  3 Faqe
  1 2 3
  nazizmi
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 14,807
  18-09-2017, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ēfarė ju ka mėsuar jeta?

  Hapur nga Albo, 02-11-2006 16:50
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 53,558
  19-04-2017, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,319
  15-03-2017, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Orėt e fatit tė europės

  Hapur nga Lazo, 12-02-2017 14:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,403
  12-02-2017, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,074
  11-02-2017, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,309
  28-01-2017, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,204
  18-01-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,163
  18-01-2017, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
 19. 30% e vizitoreve te forumitshqiptar nga Arabia Saudite???

  Hapur nga angmokio, 31-07-2014 13:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,475
  30-10-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,675
  05-10-2016, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Hapur nga Marianela, 20-03-2016 04:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 10,284
  04-06-2016, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lėvizur: Edukimi Fizik

  Hapur nga xhoina, 30-01-2015 16:08
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,733
  16-02-2016, 03:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,833
  21-10-2015, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,979
  10-09-2015, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: A besoni nė Zot?

  Hapur nga Albo, 23-04-2004 00:11
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 724
  • Lexime: 91,341
  27-08-2015, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shthurja e Policisė sė shtetit

  Hapur nga benseven11, 11-08-2015 23:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,255
  27-08-2015, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Hotele te rralla

  Hapur nga benseven11, 09-08-2015 19:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,328
  27-08-2015, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,839
  27-08-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,158
  01-08-2015, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,147
  25-07-2015, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,178
  15-07-2015, 23:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,327
  06-07-2015, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,556
  17-06-2015, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Arvanitasit dhe prejardhja e grekėve

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-09-2003 22:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 26,526
  12-06-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. siguria ne plazhe

  Hapur nga ermela sweet, 12-03-2015 04:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  sigurai ne plazh
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 10,064
  12-06-2015, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Thumbs up Shqipėria do tė hapė dosjet !

  Hapur nga Wrangler, 30-04-2015 15:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,025
  02-05-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,805
  23-02-2015, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Zotimet tuaja personale pėr Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Albo, 31-12-2014 15:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 12,808
  23-02-2015, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,146
  04-02-2015, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •