Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 264 gjithsej

Forumi: Portali i forumit

Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Misioni i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 13:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 65,786
  11-09-2015, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 13:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 88,621
  01-02-2015, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 445
  09-05-2019, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pse deshtoi Edi Rama?

  Hapur nga DYDRINAS, 20-12-2018 14:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,051
  01-05-2019, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: 20000 anėtarė tė regjistruar nė forumin shqiptar

  Hapur nga Albo, 23-07-2005 14:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 15,620
  04-04-2019, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post 7 marsi dita e mesuesit

  Hapur nga Hotlani, 21-02-2013 20:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 87,312
  07-03-2019, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shėn Valentini: Si lindi dashuria nė zemrėn tuaj?

  Hapur nga Albo, 14-02-2008 14:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 14,545
  14-02-2019, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėvizur: Diaspora shqiptare do tė protestojė. Policia kundėr.

  Hapur nga DYDRINAS, 27-12-2018 10:20
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 36,250
  25-11-2018, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. A mund tė luftohen me ligj lajmet e rreme?

  Hapur nga Lazo, 20-01-2018 19:01
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,437
  12-11-2018, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Martesa dhe homoseksualėt

  Hapur nga Albo, 31-07-2003 18:45
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 80,407
  27-10-2018, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vaclav Smil,shkencetar dhe profesor.

  Hapur nga benseven11, 05-09-2018 16:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 845
  05-09-2018, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 930
  13-08-2018, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kultura politike e shqiptareve

  Hapur nga Albo, 20-06-2003 13:41
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,737
  23-06-2018, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar

  Hapur nga RaPSouL, 22-12-2008 17:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 26,496
  15-05-2018, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shėn Valentini: Si e festojnė tė dashuruarit?

  Hapur nga Albo, 14-02-2007 03:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 26,445
  16-04-2018, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:00
  •  
  •  
 13. 28 nėntor 2009, 97 vjetori i Pavarėsisė sė Shqipėrisė

  Hapur nga Albo, 28-11-2008 07:53
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 86,101
  01-12-2017, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,288
  20-11-2017, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,245
  28-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Cool ForumiShqiptar ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 21-09-2017 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,138
  21-09-2017, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ēka ėshtė Nazismi!

  Hapur nga Sabri Hakuli, 22-10-2016 14:50
  3 Faqe
  1 2 3
  nazizmi
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 14,557
  18-09-2017, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ēfarė ju ka mėsuar jeta?

  Hapur nga Albo, 02-11-2006 16:50
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 53,375
  19-04-2017, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,287
  15-03-2017, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Orėt e fatit tė europės

  Hapur nga Lazo, 12-02-2017 14:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,377
  12-02-2017, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,043
  11-02-2017, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,262
  28-01-2017, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,159
  18-01-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,136
  18-01-2017, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
 18. 30% e vizitoreve te forumitshqiptar nga Arabia Saudite???

  Hapur nga angmokio, 31-07-2014 13:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,345
  30-10-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,646
  05-10-2016, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Post A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Hapur nga Marianela, 20-03-2016 04:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 10,102
  04-06-2016, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lėvizur: Edukimi Fizik

  Hapur nga xhoina, 30-01-2015 16:08
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,664
  16-02-2016, 03:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,772
  21-10-2015, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,913
  10-09-2015, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: A besoni nė Zot?

  Hapur nga Albo, 23-04-2004 00:11
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 724
  • Lexime: 91,030
  27-08-2015, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Shthurja e Policisė sė shtetit

  Hapur nga benseven11, 11-08-2015 23:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,228
  27-08-2015, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Hotele te rralla

  Hapur nga benseven11, 09-08-2015 19:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,223
  27-08-2015, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,813
  27-08-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,124
  01-08-2015, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,123
  25-07-2015, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,112
  15-07-2015, 23:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,304
  06-07-2015, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,528
  17-06-2015, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Arvanitasit dhe prejardhja e grekėve

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-09-2003 22:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 26,394
  12-06-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. siguria ne plazhe

  Hapur nga ermela sweet, 12-03-2015 04:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  sigurai ne plazh
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 9,862
  12-06-2015, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Thumbs up Shqipėria do tė hapė dosjet !

  Hapur nga Wrangler, 30-04-2015 15:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,993
  02-05-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,767
  23-02-2015, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Zotimet tuaja personale pėr Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Albo, 31-12-2014 15:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 12,752
  23-02-2015, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,107
  04-02-2015, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: A besoni se 21 janari ishte nje grusht shteti?

  Hapur nga Albo, 01-02-2011 11:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 29,477
  01-02-2015, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •