Close
Faqja 1 prej 80 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3978 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 173
  12-04-2024, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Mėrgimtarėt dhurojnė para pėr nevojtarėt

  Hapur nga Akuamarini, 25-12-2023 13:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 38,177
  11-04-2024, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,658
  10-04-2024, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,515
  05-04-2024, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,658
  05-04-2024, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 864
  02-04-2024, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 986
  21-03-2024, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,046
  20-03-2024, 02:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 949
  17-03-2024, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,604
  16-03-2024, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,498
  28-02-2024, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Histori Jete

  Hapur nga Akuamarini, 25-02-2024 15:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 272
  25-02-2024, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Zbulohet shtatorja e Albin Kurtit

  Hapur nga Akuamarini, 14-02-2024 15:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 270
  14-02-2024, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 579
  09-02-2024, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Mjeku me 4 gra

  Hapur nga ilia spiro, 26-01-2024 11:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 642
  27-01-2024, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 459
  06-01-2024, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 642
  04-01-2024, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,037
  14-12-2023, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,481
  08-12-2023, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,662
  29-11-2023, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 950
  06-11-2023, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 675
  07-08-2023, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Brezi i Tretė dhe Pensionimi

  Hapur nga sirena_adria, 30-01-2022 12:01
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,159
  07-08-2023, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 561
  06-08-2023, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 386
  05-08-2023, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 830
  27-07-2023, 23:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 764
  11-07-2023, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 497
  06-07-2023, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,326
  26-06-2023, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 80 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •