Close
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3948 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,135
  29-11-2023, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,050
  12-11-2023, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 770
  06-11-2023, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 428
  07-08-2023, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Brezi i Tretė dhe Pensionimi

  Hapur nga sirena_adria, 30-01-2022 12:01
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,763
  07-08-2023, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  06-08-2023, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 298
  05-08-2023, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 533
  27-07-2023, 23:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 581
  11-07-2023, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 372
  06-07-2023, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,159
  26-06-2023, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 482
  22-06-2023, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 823
  04-06-2023, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 554
  11-05-2023, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 541
  02-05-2023, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 601
  11-04-2023, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Autobusėt pa shofer

  Hapur nga sirena_adria, 08-04-2023 18:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 450
  08-04-2023, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 856
  16-03-2023, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 881
  15-02-2023, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  20-01-2023, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 553
  18-01-2023, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Te rinjte krejt budalle vec ne telefona"

  Hapur nga Akuamarini, 10-01-2023 09:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  10-01-2023, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,918
  25-12-2022, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 698
  13-12-2022, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Studimi, ku po shkon rinia shqiptare

  Hapur nga klajdi wolf, 21-03-2013 13:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,288
  19-11-2022, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 575
  18-11-2022, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,616
  15-11-2022, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 497
  12-11-2022, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 621
  09-11-2022, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 626
  02-11-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •