Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,534
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3845 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Hollanda mbyll lokalet e famshme te marijuanes.

  Hapur nga ☆Angie☆, 23-11-2008 12:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,759
  27-11-2008, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. 9 ditė seks dhe ende e virgjėr

  Hapur nga ☆Angie☆, 31-01-2010 20:45
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 17,309
  08-02-2010, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dragostunja, fshati mes dy llojeve tė islamit

  Hapur nga ☆Angie☆, 28-02-2011 16:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,776
  02-03-2011, 23:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,214
  30-08-2003, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Agresiviteti ne grupe!

  Hapur nga * Denisa *, 14-05-2007 09:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,952
  17-03-2010, 19:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėvizur: Tatuazh ne kembe, rrezikon prerjen e kembes!

  Hapur nga *suada*, 26-03-2010 06:39
  •  
  •  
 6. Video shock per keqtrajtime ndaj femijeve.

  Hapur nga *suada*, 05-12-2009 19:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,802
  25-06-2010, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,649
  20-04-2011, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Plazhi i Durrėsit nė sezonin verė 2011

  Hapur nga 2043, 12-06-2011 06:34
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 12,275
  04-08-2011, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Termet ne Tirane

  Hapur nga 2043, 13-12-2012 17:43
  •  
  •  
 9. Termet ne Tirane

  Hapur nga 2043, 29-12-2014 16:45
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,220
  30-12-2014, 00:19 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Letėr e hapur presidentit turk r. T. Erdogan

  Hapur nga 2043, 14-05-2015 15:36
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,810
  28-06-2015, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,024
  29-12-2015, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,988
  24-11-2010, 06:49 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Post Orkestra rinore e Start Up Live Tirana

  Hapur nga abica, 08-10-2013 06:18
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,199
  11-10-2013, 23:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shtetarėt e sė tashmes

  Hapur nga abica, 10-10-2013 09:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 748
  10-10-2013, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lėvizur: Rrexhina Antoni

  Hapur nga abica, 08-11-2013 21:53
  •  
  •  
 14. ėndrra adamike e rinisė sė tretė

  Hapur nga abica, 30-10-2013 07:13
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,585
  06-11-2013, 00:55 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,689
  12-10-2017, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,560
  09-11-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Dallimi nė mes gjeneratave tek ne!

  Hapur nga ABSOLUTE, 30-09-2007 16:45
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,639
  30-09-2007, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Question Afganistani dhe shqiptarėt

  Hapur nga ABUJIHAD, 06-03-2003 06:58
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 5,485
  10-08-2010, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Si e Festuat Diten e Valentenit ?

  Hapur nga Acid_Burn, 15-02-2007 18:47
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 3,094
  17-02-2007, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Njė shqiptar goditi me sopatė njė shitės grek

  Hapur nga addam, 05-07-2003 07:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 4,416
  18-08-2003, 09:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Vrasje makabre ne familje

  Hapur nga addam, 17-09-2003 11:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,521
  17-09-2003, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,171
  10-03-2007, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kufinjt e demokracisė...

  Hapur nga ademur, 30-04-2005 16:48
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 955
  01-05-2005, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Cilat janė vlerat Morale...

  Hapur nga ademur, 01-05-2005 08:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,116
  01-05-2005, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Femra kosovare, pozicioni i saj nė jetėn shoqėrore

  Hapur nga Adriano-10, 31-10-2006 07:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 11,196
  03-11-2006, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,948
  01-07-2011, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Arsimi privat ne Shqiperi.

  Hapur nga AIPR, 20-07-2006 06:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,156
  18-02-2012, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pse bota ka homoseksuale?

  Hapur nga AJSBERG, 03-03-2011 09:34
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,677
  04-03-2011, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,101
  08-04-2009, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ministria puth nje grua ne buze..!!!

  Hapur nga AjSi, 08-04-2009 14:42
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 8,743
  11-04-2009, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ndahet nga gruaja me SMS

  Hapur nga AjSi, 10-04-2009 14:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 10,353
  13-04-2009, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lėvizur: Feston ditelindjen ne lume, e ha krokodili

  Hapur nga AjSi, 26-03-2010 06:39
  •  
  •  
 29. Lėvizur: Tenton tė vjedh televizorin duke e fshehur nėn fustan

  Hapur nga AjSi, 26-03-2010 06:39
  •  
  •  
 30. Gomari i Nastradinit

  Hapur nga ajzberg, 23-07-2007 03:38
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,863
  25-07-2007, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 31. C mendoni per kete fotografi

  Hapur nga ajzberg, 29-05-2011 17:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 6,020
  10-08-2011, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: Bota Virtuale e Shqiptareve

  Hapur nga Aj_DjaLi, 18-02-2009 19:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 932
  19-02-2009, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Rita Ora... lesbike

  Hapur nga Akili-A, 27-02-2013 15:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 7,499
  12-03-2013, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Vrasje ne diten e Shen Valentinit

  Hapur nga Akili-A, 15-02-2013 11:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 800
  15-02-2013, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,389
  19-02-2013, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 554
  26-03-2013, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Lėvizur: Rita Ora me mustaqe

  Hapur nga Akili-A, 04-03-2013 20:11
  •  
  •  
 36. 5 mijė shqiptar kanė pėrfituar nėnshtetėsinė greke

  Hapur nga Akili-A, 26-03-2013 13:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 2,387
  28-03-2013, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 628
  26-03-2013, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Virgjereshat shqiptare

  Hapur nga Akili-A, 28-03-2013 12:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 4,783
  29-03-2013, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Parodi Visuale

  Hapur nga Akili-A, 28-03-2013 23:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 518
  28-03-2013, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •