Close
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3921 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 256
  16-03-2023, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 537
  15-02-2023, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  20-01-2023, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 227
  18-01-2023, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 1. "Te rinjte krejt budalle vec ne telefona"

  Hapur nga Akuamarini, 10-01-2023 09:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 342
  10-01-2023, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,210
  25-12-2022, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 362
  13-12-2022, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Studimi, ku po shkon rinia shqiptare

  Hapur nga klajdi wolf, 21-03-2013 13:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 972
  19-11-2022, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 272
  18-11-2022, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,216
  15-11-2022, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 228
  12-11-2022, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 280
  09-11-2022, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 324
  02-11-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 284
  01-11-2022, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 516
  17-10-2022, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 296
  17-10-2022, 20:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 378
  01-10-2022, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 266
  12-09-2022, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Brezi i Tretė dhe Pensionimi

  Hapur nga sirena_adria, 30-01-2022 12:01
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,424
  07-09-2022, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 374
  06-09-2022, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 359
  05-09-2022, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 228
  04-09-2022, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 274
  03-09-2022, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,648
  03-09-2022, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 200
  01-09-2022, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 927
  28-08-2022, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 419
  18-08-2022, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 262
  05-08-2022, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 656
  17-07-2022, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Babai vret bijen qe nuk shkoi ne shtepi per 3 dite

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 04-02-2004 15:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 12,059
  12-06-2022, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •