Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  73,757
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3864 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 128
  23-10-2021, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 239
  18-10-2021, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Eliza Dushku zbulon Shqipėrinė: Dear Albania

  Hapur nga Brari, 07-08-2011 11:04
  2 Faqe
  1 2
  eliza dushku, shqiperia
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,286
  28-09-2021, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 260
  28-09-2021, 01:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,671
  03-09-2021, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  01-09-2021, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kultura dhe Civilizimi

  Hapur nga Prizrenasi_40, 14-01-2021 12:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,431
  28-08-2021, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Goran Bregoviē nė Korēė.

  Hapur nga Neteorm, 14-08-2021 12:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 528
  15-08-2021, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 596
  27-07-2021, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ringritja e vėshtirė e turizmit

  Hapur nga Neteorm, 05-07-2021 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 628
  05-07-2021, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 859
  11-06-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,006
  01-05-2021, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,055
  16-04-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,173
  16-04-2021, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,153
  06-04-2021, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,650
  21-03-2021, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pse duhet hequr Rama?

  Hapur nga POKO, 06-06-2009 10:12
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 32,048
  19-03-2021, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 958
  16-03-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 887
  12-03-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shqiperia ne 2030.

  Hapur nga Endri_, 26-05-2011 11:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,874
  09-03-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dionis Senjo, gjeniu i vogėl 6 vjeēar

  Hapur nga Albo, 01-03-2021 22:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,133
  07-03-2021, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 826
  27-02-2021, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,025
  10-02-2021, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,836
  30-01-2021, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,127
  29-01-2021, 01:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,291
  12-01-2021, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Shpellarėt !!

  Hapur nga Wordless, 31-05-2014 05:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,131
  10-01-2021, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 982
  09-01-2021, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,613
  30-12-2020, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,828
  29-11-2020, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lajme te degjuara ne radio.

  Hapur nga benseven11, 09-01-2015 20:57
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 8,961
  24-05-2020, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,116
  27-04-2020, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,098
  21-04-2020, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,327
  11-12-2019, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,346
  25-11-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cfare mendoni per mini Shengen?

  Hapur nga Neteorm, 16-11-2019 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,475
  16-11-2019, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,207
  01-10-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Enver Sekiraqa dėnohet me 30 vjet burg

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2019 12:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,289
  16-09-2019, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •