Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3821 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 149
  09-12-2018, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 14,853
  08-12-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 778
  29-11-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,210
  28-06-2018, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 859
  11-06-2018, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 07:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 14,767
  01-06-2018, 21:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 18:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,516
  18-05-2018, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,347
  25-03-2018, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 18:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 756
  17-03-2018, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,308
  07-03-2018, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,181
  22-12-2017, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 316
  18-12-2017, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 15:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  05-12-2017, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 499
  09-11-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 991
  16-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 08:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 669
  14-10-2017, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 403
  05-10-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 22-12-2017 00:03
  •  
  •  
 9. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 08:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 803
  01-10-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,005
  21-09-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 07:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,056
  11-09-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 457
  10-09-2017, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  02-09-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 653
  27-08-2017, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 669
  17-08-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,802
  24-07-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 857
  17-07-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,142
  14-07-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 964
  25-06-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,646
  12-06-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 17:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,582
  29-05-2017, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 781
  26-05-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,565
  25-03-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,043
  16-03-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,265
  05-03-2017, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,953
  26-02-2017, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 955
  23-02-2017, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 988
  08-02-2017, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,639
  07-02-2017, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 841
  05-02-2017, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,247
  07-01-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 957
  04-01-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 815
  03-01-2017, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 17:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,113
  03-01-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,865
  26-12-2016, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 11:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 7,523
  21-12-2016, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,560
  14-12-2016, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 03-12-2016 00:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 952
  03-12-2016, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,142
  29-11-2016, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Video-Shqiptarėt e Sanxhakut.....

  Hapur nga Rrjeti, 26-11-2016 18:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 803
  26-11-2016, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •