Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3828 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,842
  11-12-2019, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lajme te degjuara ne radio.

  Hapur nga benseven11, 09-01-2015 20:57
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,758
  27-11-2019, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 383
  25-11-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cfare mendoni per mini Shengen?

  Hapur nga Lazo, 16-11-2019 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 328
  16-11-2019, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 850
  01-10-2019, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Enver Sekiraqa dėnohet me 30 vjet burg

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2019 13:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 882
  16-09-2019, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,600
  13-09-2019, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,959
  22-07-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,463
  16-06-2019, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,160
  19-02-2019, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,472
  09-12-2018, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 17,388
  08-12-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,822
  29-11-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,306
  28-06-2018, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,616
  11-06-2018, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 07:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 16,983
  01-06-2018, 21:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 18:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,437
  18-05-2018, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 18:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,481
  17-03-2018, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,331
  07-03-2018, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,246
  22-12-2017, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 886
  18-12-2017, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 15:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,271
  05-12-2017, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,163
  09-11-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,765
  16-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 08:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,283
  14-10-2017, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 888
  05-10-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 22-12-2017 00:03
  •  
  •  
 13. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 08:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,516
  01-10-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,817
  21-09-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 07:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,510
  11-09-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,076
  10-09-2017, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,135
  02-09-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,276
  27-08-2017, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,286
  17-08-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,755
  24-07-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,648
  17-07-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,045
  14-07-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,571
  25-06-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,324
  12-06-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 17:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,987
  29-05-2017, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,423
  26-05-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,215
  25-03-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,635
  16-03-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,896
  05-03-2017, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,146
  26-02-2017, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,689
  08-02-2017, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,445
  07-02-2017, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,550
  05-02-2017, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,969
  07-01-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,640
  04-01-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •