Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3828 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,809
  11-12-2019, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lajme te degjuara ne radio.

  Hapur nga benseven11, 09-01-2015 20:57
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,740
  27-11-2019, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 382
  25-11-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cfare mendoni per mini Shengen?

  Hapur nga Lazo, 16-11-2019 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 326
  16-11-2019, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 847
  01-10-2019, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Enver Sekiraqa dėnohet me 30 vjet burg

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2019 13:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 882
  16-09-2019, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,592
  13-09-2019, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,955
  22-07-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,456
  16-06-2019, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,155
  19-02-2019, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,471
  09-12-2018, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 17,375
  08-12-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,819
  29-11-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,302
  28-06-2018, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,612
  11-06-2018, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 07:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 16,977
  01-06-2018, 21:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 18:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,433
  18-05-2018, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 18:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,476
  17-03-2018, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,330
  07-03-2018, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,239
  22-12-2017, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 885
  18-12-2017, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 15:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,268
  05-12-2017, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,161
  09-11-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,764
  16-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 08:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,282
  14-10-2017, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 888
  05-10-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 22-12-2017 00:03
  •  
  •  
 13. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 08:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,515
  01-10-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,815
  21-09-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 07:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,508
  11-09-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,074
  10-09-2017, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,134
  02-09-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,276
  27-08-2017, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,285
  17-08-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,755
  24-07-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,648
  17-07-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,041
  14-07-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,570
  25-06-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,321
  12-06-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 17:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,980
  29-05-2017, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,420
  26-05-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,211
  25-03-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,634
  16-03-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,893
  05-03-2017, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,143
  26-02-2017, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,687
  08-02-2017, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,444
  07-02-2017, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,549
  05-02-2017, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,967
  07-01-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,639
  04-01-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •