Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3829 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,221
  11-12-2019, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lajme te degjuara ne radio.

  Hapur nga benseven11, 09-01-2015 19:57
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,955
  27-11-2019, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 415
  25-11-2019, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cfare mendoni per mini Shengen?

  Hapur nga Lazo, 16-11-2019 07:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 351
  16-11-2019, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 892
  01-10-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Enver Sekiraqa dėnohet me 30 vjet burg

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2019 12:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 927
  16-09-2019, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,699
  13-09-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,024
  22-07-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 11:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,535
  16-06-2019, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,205
  19-02-2019, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,519
  09-12-2018, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 15:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 17,538
  08-12-2018, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,870
  29-11-2018, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,396
  28-06-2018, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,676
  11-06-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 06:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 17,078
  01-06-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 17:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,523
  18-05-2018, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 17:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,527
  17-03-2018, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,372
  07-03-2018, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,333
  22-12-2017, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 915
  18-12-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,324
  05-12-2017, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 09:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,197
  09-11-2017, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,825
  16-10-2017, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 07:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,308
  14-10-2017, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,290
  12-10-2017, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 921
  05-10-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 21-12-2017 23:03
  •  
  •  
 13. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 07:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,574
  01-10-2017, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,878
  21-09-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,640
  11-09-2017, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,126
  10-09-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,185
  02-09-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,325
  27-08-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,309
  17-08-2017, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,807
  24-07-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,712
  17-07-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,113
  14-07-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,610
  25-06-2017, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,369
  12-06-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 6,122
  29-05-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,478
  26-05-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,263
  25-03-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,680
  16-03-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,938
  05-03-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,244
  26-02-2017, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,766
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,506
  07-02-2017, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 05:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,586
  05-02-2017, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,003
  07-01-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •