Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3832 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,491
  18-06-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lajme te degjuara ne radio.

  Hapur nga benseven11, 09-01-2015 19:57
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 5,485
  24-05-2020, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 856
  27-04-2020, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 648
  21-04-2020, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,077
  11-12-2019, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 909
  25-11-2019, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cfare mendoni per mini Shengen?

  Hapur nga Lazo, 16-11-2019 07:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 818
  16-11-2019, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,412
  01-10-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Enver Sekiraqa dėnohet me 30 vjet burg

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2019 12:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,393
  16-09-2019, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,505
  13-09-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,481
  22-07-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 11:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,116
  16-06-2019, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,701
  19-02-2019, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,975
  09-12-2018, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 15:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 19,420
  08-12-2018, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,405
  29-11-2018, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,022
  28-06-2018, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,262
  11-06-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 06:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 17,849
  01-06-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 17:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,137
  18-05-2018, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 17:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,062
  17-03-2018, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,061
  07-03-2018, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,151
  22-12-2017, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,332
  18-12-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,848
  05-12-2017, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 09:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,681
  09-11-2017, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,351
  16-10-2017, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 07:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,738
  14-10-2017, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,813
  12-10-2017, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,376
  05-10-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 21-12-2017 23:03
  •  
  •  
 13. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 07:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,064
  01-10-2017, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,432
  21-09-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,599
  11-09-2017, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,585
  10-09-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,641
  02-09-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,792
  27-08-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,751
  17-08-2017, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,410
  24-07-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,201
  17-07-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,651
  14-07-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,293
  25-06-2017, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,893
  12-06-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 7,387
  29-05-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,011
  26-05-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,783
  25-03-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,252
  16-03-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,412
  05-03-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,248
  26-02-2017, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,971
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •