Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  77,679
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3867 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. SHBA, baza tė pėrhershme nė Kosovė

  Hapur nga Akuamarini, 23-11-2021 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 163
  23-11-2021, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 361
  01-11-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 427
  23-10-2021, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 350
  18-10-2021, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Eliza Dushku zbulon Shqipėrinė: Dear Albania

  Hapur nga Brari, 07-08-2011 11:04
  2 Faqe
  1 2
  eliza dushku, shqiperia
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,382
  28-09-2021, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 293
  28-09-2021, 01:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,730
  03-09-2021, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 441
  01-09-2021, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kultura dhe Civilizimi

  Hapur nga Prizrenasi_40, 14-01-2021 12:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,473
  28-08-2021, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Goran Bregoviē nė Korēė.

  Hapur nga Neteorm, 14-08-2021 12:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 593
  15-08-2021, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 627
  27-07-2021, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ringritja e vėshtirė e turizmit

  Hapur nga Neteorm, 05-07-2021 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 660
  05-07-2021, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 899
  11-06-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,039
  01-05-2021, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,092
  16-04-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,203
  16-04-2021, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,208
  06-04-2021, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,681
  21-03-2021, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pse duhet hequr Rama?

  Hapur nga POKO, 06-06-2009 10:12
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 32,315
  19-03-2021, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 987
  16-03-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 916
  12-03-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqiperia ne 2030.

  Hapur nga Endri_, 26-05-2011 11:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,006
  09-03-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Dionis Senjo, gjeniu i vogėl 6 vjeēar

  Hapur nga Albo, 01-03-2021 22:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,196
  07-03-2021, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 863
  27-02-2021, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,049
  10-02-2021, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,909
  30-01-2021, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,148
  29-01-2021, 01:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,321
  12-01-2021, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Exclamation Shpellarėt !!

  Hapur nga Wordless, 31-05-2014 05:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,291
  10-01-2021, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,015
  09-01-2021, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,646
  30-12-2020, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,877
  29-11-2020, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lajme te degjuara ne radio.

  Hapur nga benseven11, 09-01-2015 20:57
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 9,042
  24-05-2020, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,147
  27-04-2020, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,138
  21-04-2020, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,401
  11-12-2019, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,373
  25-11-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •