Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  81,037
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3872 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 214
  12-01-2022, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. SHBA, baza tė pėrhershme nė Kosovė

  Hapur nga Akuamarini, 23-11-2021 17:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 776
  17-12-2021, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 577
  08-12-2021, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 459
  01-11-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 551
  23-10-2021, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 431
  18-10-2021, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Eliza Dushku zbulon Shqipėrinė: Dear Albania

  Hapur nga Brari, 07-08-2011 11:04
  2 Faqe
  1 2
  eliza dushku, shqiperia
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,576
  28-09-2021, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 407
  28-09-2021, 01:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,844
  03-09-2021, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  01-09-2021, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kultura dhe Civilizimi

  Hapur nga Prizrenasi_40, 14-01-2021 12:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,566
  28-08-2021, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Goran Bregoviē nė Korēė.

  Hapur nga Neteorm, 14-08-2021 12:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 683
  15-08-2021, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 700
  27-07-2021, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ringritja e vėshtirė e turizmit

  Hapur nga Neteorm, 05-07-2021 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 732
  05-07-2021, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 979
  11-06-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,112
  01-05-2021, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,193
  16-04-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,273
  16-04-2021, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,328
  06-04-2021, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,770
  21-03-2021, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,028
  21-03-2021, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pse duhet hequr Rama?

  Hapur nga POKO, 06-06-2009 10:12
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 32,635
  19-03-2021, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,069
  16-03-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 999
  12-03-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqiperia ne 2030.

  Hapur nga Endri_, 26-05-2011 11:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,213
  09-03-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Dionis Senjo, gjeniu i vogėl 6 vjeēar

  Hapur nga Albo, 01-03-2021 22:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,330
  07-03-2021, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 941
  27-02-2021, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,117
  10-02-2021, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,011
  30-01-2021, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,227
  29-01-2021, 01:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,415
  12-01-2021, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Exclamation Shpellarėt !!

  Hapur nga Wordless, 31-05-2014 05:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,617
  10-01-2021, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,112
  09-01-2021, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,737
  30-12-2020, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,060
  29-11-2020, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •