Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3828 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,569
  11-12-2019, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lajme te degjuara ne radio.

  Hapur nga benseven11, 09-01-2015 20:57
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,589
  27-11-2019, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  25-11-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cfare mendoni per mini Shengen?

  Hapur nga Lazo, 16-11-2019 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 295
  16-11-2019, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 821
  01-10-2019, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Enver Sekiraqa dėnohet me 30 vjet burg

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2019 13:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 854
  16-09-2019, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,525
  13-09-2019, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,909
  22-07-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,419
  16-06-2019, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,123
  19-02-2019, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,450
  09-12-2018, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 17,292
  08-12-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,789
  29-11-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,243
  28-06-2018, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,582
  11-06-2018, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 07:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 16,906
  01-06-2018, 21:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 18:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,398
  18-05-2018, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 18:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,436
  17-03-2018, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,278
  07-03-2018, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,158
  22-12-2017, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 864
  18-12-2017, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 15:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,246
  05-12-2017, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,141
  09-11-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,739
  16-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 08:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,265
  14-10-2017, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 876
  05-10-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 22-12-2017 00:03
  •  
  •  
 13. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 08:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,485
  01-10-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,778
  21-09-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 07:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,424
  11-09-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,048
  10-09-2017, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,116
  02-09-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,255
  27-08-2017, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,263
  17-08-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,727
  24-07-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,620
  17-07-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,001
  14-07-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,547
  25-06-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,299
  12-06-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 17:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,913
  29-05-2017, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,400
  26-05-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,185
  25-03-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,609
  16-03-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,860
  05-03-2017, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,097
  26-02-2017, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,657
  08-02-2017, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,410
  07-02-2017, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,519
  05-02-2017, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,930
  07-01-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,615
  04-01-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •