Close
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3944 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 231
  07-08-2023, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Brezi i Tretė dhe Pensionimi

  Hapur nga sirena_adria, 30-01-2022 12:01
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,424
  07-08-2023, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 222
  06-08-2023, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 199
  05-08-2023, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 371
  27-07-2023, 23:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 358
  11-07-2023, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  06-07-2023, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,011
  26-06-2023, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 306
  22-06-2023, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 651
  04-06-2023, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 454
  11-05-2023, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 417
  02-05-2023, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 479
  11-04-2023, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Autobusėt pa shofer

  Hapur nga sirena_adria, 08-04-2023 18:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 345
  08-04-2023, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 674
  16-03-2023, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 765
  15-02-2023, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 671
  20-01-2023, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 424
  18-01-2023, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Te rinjte krejt budalle vec ne telefona"

  Hapur nga Akuamarini, 10-01-2023 09:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 563
  10-01-2023, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,690
  25-12-2022, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 579
  13-12-2022, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Studimi, ku po shkon rinia shqiptare

  Hapur nga klajdi wolf, 21-03-2013 13:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,176
  19-11-2022, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 454
  18-11-2022, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,482
  15-11-2022, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 400
  12-11-2022, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 497
  09-11-2022, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 511
  02-11-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 480
  01-11-2022, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 766
  17-10-2022, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 484
  17-10-2022, 20:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 612
  01-10-2022, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •