Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  15,639
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3854 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 155
  01-05-2021, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 325
  16-04-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,564
  16-04-2021, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 320
  06-04-2021, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 988
  21-03-2021, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pse duhet hequr Rama?

  Hapur nga POKO, 06-06-2009 10:12
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 30,419
  19-03-2021, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 304
  16-03-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 299
  12-03-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shqiperia ne 2030.

  Hapur nga Endri_, 26-05-2011 11:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,941
  09-03-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dionis Senjo, gjeniu i vogėl 6 vjeēar

  Hapur nga Albo, 01-03-2021 22:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 366
  07-03-2021, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 220
  27-02-2021, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 337
  10-02-2021, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,958
  30-01-2021, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 432
  29-01-2021, 01:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Eliza Dushku zbulon Shqipėrinė: Dear Albania

  Hapur nga Brari, 07-08-2011 11:04
  2 Faqe
  1 2
  eliza dushku, shqiperia
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,627
  27-01-2021, 01:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kultura dhe Civilizimi

  Hapur nga Prizrenasi_40, 14-01-2021 12:04
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 705
  19-01-2021, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 466
  12-01-2021, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Exclamation Shpellarėt !!

  Hapur nga Wordless, 31-05-2014 05:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 10,755
  10-01-2021, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 361
  09-01-2021, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 616
  30-12-2020, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,850
  29-11-2020, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lajme te degjuara ne radio.

  Hapur nga benseven11, 09-01-2015 20:57
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 7,190
  24-05-2020, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,720
  27-04-2020, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,618
  21-04-2020, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,345
  11-12-2019, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,851
  25-11-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cfare mendoni per mini Shengen?

  Hapur nga Neteorm, 16-11-2019 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,792
  16-11-2019, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,510
  01-10-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Enver Sekiraqa dėnohet me 30 vjet burg

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2019 12:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,529
  16-09-2019, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,396
  13-09-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,504
  22-07-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Neteorm, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,367
  16-06-2019, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,805
  19-02-2019, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,076
  09-12-2018, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 22,788
  08-12-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,587
  29-11-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,280
  28-06-2018, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,382
  11-06-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 07:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 19,312
  01-06-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Neteorm, 21-01-2018 18:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,373
  18-05-2018, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •