Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3826 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 164
  13-10-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 264
  01-10-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Enver Sekiraqa dėnohet me 30 vjet burg

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2019 12:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 479
  16-09-2019, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 854
  13-09-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,528
  22-07-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 11:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,999
  16-06-2019, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 745
  19-02-2019, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,086
  09-12-2018, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 15:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 16,532
  08-12-2018, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,434
  29-11-2018, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,753
  28-06-2018, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  11-06-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 06:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 16,351
  01-06-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 17:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,963
  18-05-2018, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 17:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,069
  17-03-2018, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,876
  07-03-2018, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,673
  22-12-2017, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 532
  18-12-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 861
  05-12-2017, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 09:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 803
  09-11-2017, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,342
  16-10-2017, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 07:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 918
  14-10-2017, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 612
  05-10-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 21-12-2017 23:03
  •  
  •  
 11. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 07:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,107
  01-10-2017, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,374
  21-09-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,836
  11-09-2017, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 715
  10-09-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 762
  02-09-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 921
  27-08-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 921
  17-08-2017, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,322
  24-07-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,259
  17-07-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,578
  14-07-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,185
  25-06-2017, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,918
  12-06-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,332
  29-05-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,058
  26-05-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,838
  25-03-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,273
  16-03-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,520
  05-03-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,567
  26-02-2017, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,276
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,017
  07-02-2017, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 05:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,127
  05-02-2017, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,579
  07-01-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,235
  04-01-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,054
  03-01-2017, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 18. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 16:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,756
  03-01-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,192
  26-12-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •