Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  100,178
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3913 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Studimi, ku po shkon rinia shqiptare

  Hapur nga klajdi wolf, 21-03-2013 13:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 892
  19-11-2022, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 175
  18-11-2022, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,117
  15-11-2022, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 140
  12-11-2022, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 182
  09-11-2022, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 249
  02-11-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 210
  01-11-2022, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 398
  17-10-2022, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 218
  17-10-2022, 20:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 282
  01-10-2022, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 203
  12-09-2022, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Brezi i Tretė dhe Pensionimi

  Hapur nga sirena_adria, 30-01-2022 12:01
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,259
  07-09-2022, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 279
  06-09-2022, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 276
  05-09-2022, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 166
  04-09-2022, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 203
  03-09-2022, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,580
  03-09-2022, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 136
  01-09-2022, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 634
  28-08-2022, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 332
  18-08-2022, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 200
  05-08-2022, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 576
  17-07-2022, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Babai vret bijen qe nuk shkoi ne shtepi per 3 dite

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 04-02-2004 15:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 11,802
  12-06-2022, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Telenovela me President Republike!

  Hapur nga Neteorm, 15-05-2022 05:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 914
  15-05-2022, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 912
  22-03-2022, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 764
  12-01-2022, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. SHBA, baza tė pėrhershme nė Kosovė

  Hapur nga Akuamarini, 23-11-2021 17:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,190
  17-12-2021, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •