Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  94,605
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3880 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Babai vret bijen qe nuk shkoi ne shtepi per 3 dite

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 04-02-2004 15:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 10,828
  12-06-2022, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Brezi i Tretė dhe Pensionimi

  Hapur nga sirena_adria, 30-01-2022 12:01
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,236
  04-06-2022, 02:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Telenovela me President Republike!

  Hapur nga Neteorm, 15-05-2022 05:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 746
  15-05-2022, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 695
  22-03-2022, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,309
  26-02-2022, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 606
  12-01-2022, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 4. SHBA, baza tė pėrhershme nė Kosovė

  Hapur nga Akuamarini, 23-11-2021 17:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 974
  17-12-2021, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 773
  08-12-2021, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 616
  01-11-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 729
  23-10-2021, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 623
  18-10-2021, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Eliza Dushku zbulon Shqipėrinė: Dear Albania

  Hapur nga Brari, 07-08-2011 11:04
  2 Faqe
  1 2
  eliza dushku, shqiperia
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,952
  28-09-2021, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 580
  28-09-2021, 01:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,069
  03-09-2021, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 675
  01-09-2021, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kultura dhe Civilizimi

  Hapur nga Prizrenasi_40, 14-01-2021 12:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,781
  28-08-2021, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Goran Bregoviē nė Korēė.

  Hapur nga Neteorm, 14-08-2021 12:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 823
  15-08-2021, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 845
  27-07-2021, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ringritja e vėshtirė e turizmit

  Hapur nga Neteorm, 05-07-2021 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 861
  05-07-2021, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,130
  11-06-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,264
  01-05-2021, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,389
  16-04-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,411
  16-04-2021, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,589
  06-04-2021, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,924
  21-03-2021, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,194
  21-03-2021, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pse duhet hequr Rama?

  Hapur nga POKO, 06-06-2009 10:12
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 33,567
  19-03-2021, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,229
  16-03-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,130
  12-03-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shqiperia ne 2030.

  Hapur nga Endri_, 26-05-2011 11:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,852
  09-03-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dionis Senjo, gjeniu i vogėl 6 vjeēar

  Hapur nga Albo, 01-03-2021 22:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,538
  07-03-2021, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,098
  27-02-2021, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,268
  10-02-2021, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •