Close
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3921 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 346
  16-03-2023, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 548
  15-02-2023, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  20-01-2023, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235
  18-01-2023, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 1. "Te rinjte krejt budalle vec ne telefona"

  Hapur nga Akuamarini, 10-01-2023 09:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 353
  10-01-2023, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,232
  25-12-2022, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 369
  13-12-2022, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Studimi, ku po shkon rinia shqiptare

  Hapur nga klajdi wolf, 21-03-2013 13:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 978
  19-11-2022, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 276
  18-11-2022, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,222
  15-11-2022, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 232
  12-11-2022, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 284
  09-11-2022, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 328
  02-11-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 289
  01-11-2022, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 520
  17-10-2022, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 300
  17-10-2022, 20:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 384
  01-10-2022, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 272
  12-09-2022, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Brezi i Tretė dhe Pensionimi

  Hapur nga sirena_adria, 30-01-2022 12:01
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,429
  07-09-2022, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 382
  06-09-2022, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 365
  05-09-2022, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 232
  04-09-2022, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 279
  03-09-2022, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,651
  03-09-2022, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 204
  01-09-2022, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 932
  28-08-2022, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 423
  18-08-2022, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 266
  05-08-2022, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 661
  17-07-2022, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Babai vret bijen qe nuk shkoi ne shtepi per 3 dite

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 04-02-2004 15:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 12,080
  12-06-2022, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •