Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  94,908
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3880 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Brezi i Tretė dhe Pensionimi

  Hapur nga sirena_adria, 30-01-2022 12:01
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,283
  28-06-2022, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Babai vret bijen qe nuk shkoi ne shtepi per 3 dite

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 04-02-2004 15:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 11,010
  12-06-2022, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Telenovela me President Republike!

  Hapur nga Neteorm, 15-05-2022 05:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 760
  15-05-2022, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 719
  22-03-2022, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,325
  26-02-2022, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 616
  12-01-2022, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 4. SHBA, baza tė pėrhershme nė Kosovė

  Hapur nga Akuamarini, 23-11-2021 17:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 986
  17-12-2021, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 784
  08-12-2021, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 624
  01-11-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 737
  23-10-2021, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 633
  18-10-2021, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Eliza Dushku zbulon Shqipėrinė: Dear Albania

  Hapur nga Brari, 07-08-2011 11:04
  2 Faqe
  1 2
  eliza dushku, shqiperia
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,968
  28-09-2021, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 589
  28-09-2021, 01:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,081
  03-09-2021, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 684
  01-09-2021, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kultura dhe Civilizimi

  Hapur nga Prizrenasi_40, 14-01-2021 12:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,792
  28-08-2021, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Goran Bregoviē nė Korēė.

  Hapur nga Neteorm, 14-08-2021 12:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 831
  15-08-2021, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 856
  27-07-2021, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ringritja e vėshtirė e turizmit

  Hapur nga Neteorm, 05-07-2021 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 869
  05-07-2021, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,138
  11-06-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,273
  01-05-2021, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,399
  16-04-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,417
  16-04-2021, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,601
  06-04-2021, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,932
  21-03-2021, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  21-03-2021, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pse duhet hequr Rama?

  Hapur nga POKO, 06-06-2009 10:12
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 33,604
  19-03-2021, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,238
  16-03-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,140
  12-03-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shqiperia ne 2030.

  Hapur nga Endri_, 26-05-2011 11:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,869
  09-03-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dionis Senjo, gjeniu i vogėl 6 vjeēar

  Hapur nga Albo, 01-03-2021 22:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,548
  07-03-2021, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,108
  27-02-2021, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,276
  10-02-2021, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •