Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  3,694
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3835 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Kultura dhe Civilizimi

  Hapur nga Prizrenasi_40, 14-01-2021 12:04
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 319
  19-01-2021, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 203
  13-01-2021, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 191
  12-01-2021, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Exclamation Shpellarėt !!

  Hapur nga Wordless, 31-05-2014 05:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 10,082
  10-01-2021, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  09-01-2021, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 357
  30-12-2020, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,275
  29-11-2020, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lajme te degjuara ne radio.

  Hapur nga benseven11, 09-01-2015 20:57
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 6,669
  24-05-2020, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,361
  27-04-2020, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,200
  21-04-2020, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,771
  11-12-2019, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,433
  25-11-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cfare mendoni per mini Shengen?

  Hapur nga Lazo, 16-11-2019 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,380
  16-11-2019, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,026
  01-10-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Enver Sekiraqa dėnohet me 30 vjet burg

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2019 12:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,996
  16-09-2019, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,577
  13-09-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,059
  22-07-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,819
  16-06-2019, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,323
  19-02-2019, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,573
  09-12-2018, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 21,629
  08-12-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,073
  29-11-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,720
  28-06-2018, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,880
  11-06-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 07:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 18,637
  01-06-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 18:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,851
  18-05-2018, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 17:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,733
  17-03-2018, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,740
  07-03-2018, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,063
  22-12-2017, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,900
  18-12-2017, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 15:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,487
  05-12-2017, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,276
  09-11-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,044
  16-10-2017, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 07:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,300
  14-10-2017, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,410
  12-10-2017, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,102
  05-10-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 22-12-2017 00:03
  •  
  •  
 15. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 07:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,700
  01-10-2017, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,115
  21-09-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,624
  11-09-2017, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,199
  10-09-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,179
  02-09-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,411
  27-08-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,320
  17-08-2017, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,091
  24-07-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,837
  17-07-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,316
  14-07-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,358
  25-06-2017, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,580
  12-06-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,671
  29-05-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •