Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3822 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 11:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,783
  16-06-2019, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,097
  26-04-2019, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 639
  19-02-2019, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 985
  09-12-2018, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 15:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 16,092
  08-12-2018, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,309
  29-11-2018, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,581
  28-06-2018, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,074
  11-06-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 06:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 15,937
  01-06-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 17:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,779
  18-05-2018, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 17:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 957
  17-03-2018, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,687
  07-03-2018, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,473
  22-12-2017, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 451
  18-12-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 748
  05-12-2017, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 09:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 713
  09-11-2017, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,209
  16-10-2017, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 07:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 831
  14-10-2017, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  05-10-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 21-12-2017 23:03
  •  
  •  
 10. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 07:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 991
  01-10-2017, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,227
  21-09-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,550
  11-09-2017, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 620
  10-09-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 659
  02-09-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 824
  27-08-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 823
  17-08-2017, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,134
  24-07-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,122
  17-07-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,422
  14-07-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,084
  25-06-2017, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,803
  12-06-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,016
  29-05-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 943
  26-05-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,721
  25-03-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,178
  16-03-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,415
  05-03-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,333
  26-02-2017, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,151
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,866
  07-02-2017, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 05:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,008
  05-02-2017, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,466
  07-01-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,118
  04-01-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 956
  03-01-2017, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 16:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,543
  03-01-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,066
  26-12-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,836
  21-12-2016, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,745
  14-12-2016, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 02-12-2016 23:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,065
  02-12-2016, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,284
  29-11-2016, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •