Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,078
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3918 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 314
  20-01-2023, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 156
  18-01-2023, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 1. "Te rinjte krejt budalle vec ne telefona"

  Hapur nga Akuamarini, 10-01-2023 09:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 275
  10-01-2023, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,101
  25-12-2022, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 316
  13-12-2022, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Studimi, ku po shkon rinia shqiptare

  Hapur nga klajdi wolf, 21-03-2013 13:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 936
  19-11-2022, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 222
  18-11-2022, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,168
  15-11-2022, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 188
  12-11-2022, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 237
  09-11-2022, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 288
  02-11-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 246
  01-11-2022, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 468
  17-10-2022, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 258
  17-10-2022, 20:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 336
  01-10-2022, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 237
  12-09-2022, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Brezi i Tretė dhe Pensionimi

  Hapur nga sirena_adria, 30-01-2022 12:01
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,369
  07-09-2022, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 330
  06-09-2022, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 327
  05-09-2022, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 198
  04-09-2022, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 242
  03-09-2022, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,612
  03-09-2022, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 169
  01-09-2022, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 793
  28-08-2022, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 385
  18-08-2022, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 230
  05-08-2022, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 618
  17-07-2022, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Babai vret bijen qe nuk shkoi ne shtepi per 3 dite

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 04-02-2004 15:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 11,914
  12-06-2022, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Telenovela me President Republike!

  Hapur nga Neteorm, 15-05-2022 05:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 958
  15-05-2022, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •