Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3821 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 420
  09-12-2018, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 15,306
  08-12-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 897
  29-11-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,288
  28-06-2018, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 914
  11-06-2018, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 07:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 15,074
  01-06-2018, 21:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 18:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,553
  18-05-2018, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,391
  25-03-2018, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 18:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 805
  17-03-2018, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,401
  07-03-2018, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,241
  22-12-2017, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 346
  18-12-2017, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 15:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 625
  05-12-2017, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 539
  09-11-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,030
  16-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 08:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 705
  14-10-2017, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 430
  05-10-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 22-12-2017 00:03
  •  
  •  
 9. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 08:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 840
  01-10-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,038
  21-09-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 07:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,166
  11-09-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 493
  10-09-2017, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 557
  02-09-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 701
  27-08-2017, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 697
  17-08-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,944
  24-07-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 929
  17-07-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,195
  14-07-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  25-06-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,681
  12-06-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 17:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,683
  29-05-2017, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 811
  26-05-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,598
  25-03-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,072
  16-03-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,295
  05-03-2017, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,032
  26-02-2017, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,076
  23-02-2017, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,019
  08-02-2017, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,686
  07-02-2017, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 875
  05-02-2017, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,292
  07-01-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 982
  04-01-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 842
  03-01-2017, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 17:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,217
  03-01-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,908
  26-12-2016, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 11:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 7,793
  21-12-2016, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,599
  14-12-2016, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 03-12-2016 00:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 976
  03-12-2016, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,172
  29-11-2016, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Video-Shqiptarėt e Sanxhakut.....

  Hapur nga Rrjeti, 26-11-2016 18:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 839
  26-11-2016, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •