Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3822 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 11:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,543
  16-06-2019, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,995
  26-04-2019, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 611
  19-02-2019, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 956
  09-12-2018, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 15:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 15,997
  08-12-2018, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,286
  29-11-2018, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,545
  28-06-2018, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,040
  11-06-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 06:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 15,830
  01-06-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 17:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,734
  18-05-2018, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 17:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 937
  17-03-2018, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,641
  07-03-2018, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,427
  22-12-2017, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 435
  18-12-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 720
  05-12-2017, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 09:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 688
  09-11-2017, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,174
  16-10-2017, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 07:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 815
  14-10-2017, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 510
  05-10-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 21-12-2017 23:03
  •  
  •  
 10. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 07:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 961
  01-10-2017, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,193
  21-09-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,476
  11-09-2017, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 599
  10-09-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 636
  02-09-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 802
  27-08-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 798
  17-08-2017, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,107
  24-07-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,093
  17-07-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,383
  14-07-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,066
  25-06-2017, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,781
  12-06-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,919
  29-05-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 913
  26-05-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,695
  25-03-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,150
  16-03-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,392
  05-03-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,232
  26-02-2017, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,119
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,820
  07-02-2017, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 05:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 981
  05-02-2017, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,439
  07-01-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,088
  04-01-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 935
  03-01-2017, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 16:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,497
  03-01-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,033
  26-12-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,677
  21-12-2016, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,725
  14-12-2016, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 02-12-2016 23:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,046
  02-12-2016, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,266
  29-11-2016, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •