Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,534
Faqja 77 prej 77 FillimFillim ... 2767757677
Duke renditur temat 3801 deri 3845 prej 3845 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Foto per tu komentuar

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 25-02-2003 00:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 5,484
  29-04-2003, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Me fat ne teater, alvanos ne rruge

  Hapur nga Enri, 18-04-2003 09:13
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,375
  28-04-2003, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,866
  23-04-2003, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Portret Skafisti

  Hapur nga Brari, 19-04-2003 12:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,439
  19-04-2003, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shfrytėzoi gruan, dėnohet me 12 vjet burg

  Hapur nga Redi, 17-04-2003 10:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,724
  18-04-2003, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Rastet e vjedhjeve pergjate rruges Kosove - Shqiperi

  Hapur nga Arjeta, 08-04-2003 04:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 5,347
  13-04-2003, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Nano e ka shitur Edi Ramėn

  Hapur nga ALBA, 13-04-2003 03:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,360
  13-04-2003, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
 7. O Elektruxhi, sille kurentin se.......

  Hapur nga alvi, 09-04-2003 11:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,155
  09-04-2003, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fiset "aborigene" te Lumes

  Hapur nga Brari, 13-12-2002 04:14
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,730
  08-04-2003, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Bicikleta, nga Xhemal Mato.

  Hapur nga Brari, 07-04-2003 07:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,850
  07-04-2003, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,424
  05-04-2003, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,019
  03-04-2003, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Dritėro Agolli ky *apostull* i errėsirės

  Hapur nga Nika, 25-02-2003 00:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 6,189
  03-04-2003, 01:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,549
  01-04-2003, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,749
  31-03-2003, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Bagdadi, Shqiperia, Lino-ja e Populli.

  Hapur nga Brari, 19-03-2003 15:14
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,087
  28-03-2003, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. VARFERIA NE SHQIPERI,BEN QE POPULLI TE VRASE VETEN!

  Hapur nga ALBA, 16-03-2003 06:30
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 9,497
  22-03-2003, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kosova mes bordellizmit e polpotizmit

  Hapur nga Brari, 16-03-2003 14:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,341
  20-03-2003, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Plaku Godo i shkruan kartė Erion Zė Pė-sė.

  Hapur nga Brari, 08-03-2003 10:05
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,536
  19-03-2003, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Cunat e Bales, ajka e PSse.

  Hapur nga Brari, 09-03-2003 12:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,501
  19-03-2003, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Si Jeni Ndjere Ne Ato Momente???

  Hapur nga nelsi, 13-03-2003 14:10
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,626
  17-03-2003, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Portret TUTORI

  Hapur nga erzeni, 27-10-2002 13:30
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,622
  16-03-2003, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tritoli dhe "demokracia"

  Hapur nga Brari, 16-03-2003 11:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,450
  16-03-2003, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tmerr nė det, rikthehen gomonet

  Hapur nga Beqari002, 14-03-2003 06:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,559
  14-03-2003, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Arsen Lupenat dhe Hallexhinjte.

  Hapur nga Brari, 09-03-2003 11:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,629
  09-03-2003, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Nano ne Shkoder: Imitoni Edi Ramen

  Hapur nga Orku, 07-03-2003 02:55
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,607
  09-03-2003, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,236
  08-03-2003, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ja si nderton Mafia e ndertimit

  Hapur nga Brari, 01-09-2002 18:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,294
  08-03-2003, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,224
  07-03-2003, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shekulli dhe liria e shtypit

  Hapur nga Orku, 05-03-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,925
  07-03-2003, 01:08 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Rreziku i ri kosovar i trafikimit tė njerėzve

  Hapur nga mani, 06-03-2003 11:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,544
  06-03-2003, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Vdes nga te ftohtit dhe uria ...

  Hapur nga JONI 1, 24-02-2003 21:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,092
  25-02-2003, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. C'fare hane shqiptaret ne kapitalizem

  Hapur nga Brari, 25-02-2003 15:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,020
  25-02-2003, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Djepi-arkivol akuzon shtetin

  Hapur nga Beqari002, 11-02-2003 13:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,420
  20-02-2003, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
 28. "jeruzalemi yne" nga ardian klosi.

  Hapur nga Brari, 09-02-2003 09:10
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,126
  20-02-2003, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Ngrijnė nga tė ftohtit dhe uria

  Hapur nga Beqari002, 10-02-2003 10:09
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,762
  18-02-2003, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,166
  12-02-2003, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kur jeta e njeriut zhvlerėsohet

  Hapur nga Beqari002, 24-11-2002 05:35
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,200
  26-01-2003, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. BERATI me dy Keshtjella

  Hapur nga Brari, 03-08-2002 04:31
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,712
  01-12-2002, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,572
  17-11-2002, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Refimi i viktimave te prostitucionit

  Hapur nga Beqari002, 22-10-2002 11:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 7,212
  15-11-2002, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,939
  12-11-2002, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Problematika e Fierit

  Hapur nga erzeni, 10-10-2002 07:41
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,602
  21-10-2002, 02:10 Shko tek mesazhi i fundit
 34. "Mekataret" e Nafizit

  Hapur nga erzeni, 20-10-2002 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,730
  20-10-2002, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Angry Greket po na shtypin me kembe!!!

  Hapur nga Bledari, 26-08-2002 16:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,396
  11-10-2002, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 77 prej 77 FillimFillim ... 2767757677

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •