Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,534
Faqja 2 prej 77 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 3845 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,393
  21-09-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,976
  11-09-2017, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,469
  10-09-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,447
  02-09-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,690
  27-08-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,592
  17-08-2017, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,370
  24-07-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,061
  17-07-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,597
  14-07-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,477
  25-06-2017, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,851
  12-06-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,988
  29-05-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,800
  26-05-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Neteorm, 25-03-2017 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,631
  25-03-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,063
  16-03-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,169
  05-03-2017, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 7,651
  26-02-2017, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,095
  08-02-2017, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,511
  07-02-2017, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,052
  05-02-2017, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Neteorm, 07-01-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,546
  07-01-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,126
  04-01-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,798
  03-01-2017, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 17:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,984
  03-01-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 13,164
  21-12-2016, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 03-12-2016 00:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,367
  03-12-2016, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,676
  29-11-2016, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Video-Shqiptarėt e Sanxhakut.....

  Hapur nga Rrjeti, 26-11-2016 18:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,317
  26-11-2016, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question qfar po ndodh n'shekullin XXI

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 21:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,793
  24-10-2016, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,331
  14-10-2016, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,125
  14-10-2016, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,555
  14-10-2016, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,378
  14-10-2016, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,271
  14-10-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

  Hapur nga Wordless, 15-11-2014 08:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,070
  14-10-2016, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. of Manchester City, Adam Lallana,

  Hapur nga klspoduncsq, 06-10-2016 12:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 925
  06-10-2016, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Birra, liria dhe libertopatėt

  Hapur nga Rrjeti, 31-07-2016 06:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,278
  05-08-2016, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,553
  30-05-2016, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Exclamation Kriza mendore!

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,510
  30-05-2016, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,637
  22-05-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,601
  07-05-2016, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,012
  27-04-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,216
  09-04-2016, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Gjuha shqipe dhe forumet shqiptare

  Hapur nga SERAFIMI, 03-03-2016 22:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,472
  31-03-2016, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,010
  30-03-2016, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Dhurate per 7 Marsin

  Hapur nga lokomotiva51, 22-02-2016 17:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,485
  24-02-2016, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 77 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •