Close

Forumi: Argėtim & zbavitje

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

  Moderatorėt:

  1. Deni_Boy,
  2. EdiR

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,107
  • Postime: 35,999
 2. Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm !

  Moderatorėt:

  1. gloreta,
  2. EdiR

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 726
  • Postime: 158,487
 3. Luani lojra nė kompjuter ? Apo ju pėlqejne mė shumė lojrat me nintendo? Cfarė lojra luani dhe cilat ju pėlqejnė mė shumė? Je lojtar i mirėfilltė apo fillestar?

  Moderatorėt:

  1. lojaxhiu,
  2. EdiR

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 592
  • Postime: 7,459

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi