Close

Forumi: Argėtim & zbavitje

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,129
  • Postime: 36,061
 2. Tė apasionuarit pas sporteve mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi ndeshjet sportive dhe sportistėt.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 2,366
  • Postime: 170,110
 3. Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm !

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 723
  • Postime: 158,604
 4. Luani lojra nė kompjuter ? Apo ju pėlqejne mė shumė lojrat me nintendo? Cfarė lojra luani dhe cilat ju pėlqejnė mė shumė? Je lojtar i mirėfilltė apo fillestar?

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 593
  • Postime: 7,464