Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 463 gjithsej

Forumi: Enciklopedia letrare

Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 10 librat mė tė bukur tė Letėrsisė Shqipe

  Hapur nga Tulipani Zi, 08-01-2007 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 93,523
  15-03-2019, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Libri mė i mirė publicistik dhe akademik

  Hapur nga Ver, 24-07-2008 22:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 29,095
  16-11-2012, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ndoc Gjetja

  Hapur nga macia_blu, 15-05-2002 02:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 35,573
  09-03-2024, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 1,710,020
  05-11-2022, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Me shkrimtarin Nasho Jorgaqi.

  Hapur nga ChuChu, 07-09-2003 03:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,226
  25-08-2022, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dan Brown - Kodi Da Vinci

  Hapur nga Fiori, 23-11-2003 16:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 35,953
  19-03-2019, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sugjerime pėr shtėpi botuese?

  Hapur nga engjellorja, 22-07-2007 07:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 41,341
  01-02-2018, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Njė mendim pėr botim libri

  Hapur nga desaparacidos, 24-10-2007 08:18
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 13,082
  03-11-2017, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,547
  03-01-2017, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ethem Haxhiademi

  Hapur nga Brari, 08-03-2003 11:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 18,592
  20-09-2016, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kundėr Pseudofilologėve

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,984
  06-04-2016, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lightbulb Bisha e tėrbuar

  Hapur nga Veshtrusja, 18-05-2004 10:11
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 16,928
  24-08-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,833
  20-07-2015, 23:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,568
  11-11-2014, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Faik Ballanca

  Hapur nga Sorkadhe_Kelcyre, 14-09-2014 09:25
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,764
  14-09-2014, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,679
  21-04-2014, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,931
  07-03-2014, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,477
  21-12-2013, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sfidat me librin nė Shqipėri

  Hapur nga daniel00, 10-11-2013 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,527
  20-11-2013, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shqiptarėt nė Stambollin e 1800-tės

  Hapur nga Xhuxhumaku, 16-10-2013 05:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,212
  05-11-2013, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,078
  10-10-2013, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,560
  04-10-2013, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,031
  29-07-2013, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Liber i rralle per femije?

  Hapur nga Denata, 28-07-2013 04:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,468
  28-07-2013, 04:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,092
  31-05-2013, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,929
  13-03-2013, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,567
  06-03-2013, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shollohov, Shkrimtar Apo Grabitės

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,921
  03-03-2013, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Libri mė i mirė i tė gjitha kohėrave

  Hapur nga kolombi, 09-01-2005 14:06
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 16,640
  15-01-2013, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,376
  08-01-2013, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,404
  08-01-2013, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pėrkthyesi Prof. Nonda Varfi

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 20:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,415
  30-12-2012, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Edicioni i 15-tė i panairit tė librit

  Hapur nga shigjeta, 19-11-2012 19:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,119
  19-11-2012, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ese Nga A. Z. ēajupi

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,226
  25-09-2012, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Mbi Poezine Rumune

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 15:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,303
  01-09-2012, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Largimi I Shkrimtarit Nga Atdheu

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 15:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,506
  01-09-2012, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,628
  01-09-2012, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Andrea Stefi - Krijues “sui Generis”

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 15:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,064
  01-09-2012, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,549
  01-09-2012, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,191
  01-09-2012, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,708
  01-09-2012, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ese Mbi Mediokėr

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,201
  01-09-2012, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Tė Lirė Prej Fqinjėve!

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,566
  01-09-2012, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kur Poeti Krijonte Pėr Kombin

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,746
  01-09-2012, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,932
  01-09-2012, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 24. nga nje fjalim i FAN NOLIT

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,156
  01-09-2012, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Poetet E Vjeter Dhe Poetet E Rinj

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,317
  01-09-2012, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nga Lirika Popullore Shqiptare

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 09:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,980
  01-09-2012, 09:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Antologjia E Dhembjes Poetike

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 11-08-2012 03:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,598
  11-08-2012, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Mexhit Prenci

  Hapur nga Diabolis, 27-12-2003 00:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,333
  12-07-2012, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. 'Monografi' nga Halil Haxhosaj

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 14-05-2012 13:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,493
  14-05-2012, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kritikė, ese, recension

  Hapur nga trysil, 06-11-2007 18:27
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 13,134
  09-05-2012, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •