Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,532
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 466 gjithsej

Forumi: Enciklopedia letrare

Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 10 librat mė tė bukur tė Letėrsisė Shqipe

  Hapur nga Tulipani Zi, 08-01-2007 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 74,846
  15-03-2019, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Libri mė i mirė publicistik dhe akademik

  Hapur nga Ver, 24-07-2008 22:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,126
  16-11-2012, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Revista Ars Poetica

  Hapur nga *Meri*, 01-11-2007 12:50
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 12,244
  15-07-2009, 18:38 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Diskutime mbi librin pėr ish diktatorin nga Blendi Fevziu

  Hapur nga 2043, 18-04-2012 20:42
  •  
  •  
 3. Naim Frashėri, ēfarė nuk ishte

  Hapur nga Agim Metbala, 13-06-2008 12:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,782
  13-06-2008, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,059
  29-07-2013, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kadare dhe vrasja e Mehmet Shehut

  Hapur nga ALBA, 03-11-2003 12:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,598
  03-11-2003, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vargje tė ndaluara tė nėntėqindės !

  Hapur nga ALBA, 05-04-2004 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,241
  05-04-2004, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Revoltohen femrat shkrimtare. Po ne?!

  Hapur nga ALBA, 31-07-2004 13:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,740
  02-08-2004, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mbi Esat Mekulin

  Hapur nga Albanino, 12-10-2002 06:18
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,722
  01-12-2002, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Letersia jashte protokollit

  Hapur nga Albo, 24-09-2002 06:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,440
  24-09-2002, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kuvend pėr letėrsinė shqipe nė romė

  Hapur nga Albo, 24-09-2002 06:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,973
  24-09-2002, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Letersia dhe pavaresia nga regjimi politik

  Hapur nga Albo, 16-11-2002 14:14
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,119
  24-11-2002, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,075
  05-06-2007, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Roman mbi jetėn e njė shqiptareje nė SHBA

  Hapur nga Albo, 11-07-2011 19:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,530
  11-07-2011, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pėrkthyesi Prof. Nonda Varfi

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 20:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,150
  30-12-2012, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,055
  31-05-2013, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sakatimi i poezisė

  Hapur nga Ali Baba Tepele, 16-05-2008 12:08
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,369
  25-05-2011, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. El Camino Del Rey

  Hapur nga andreee, 04-10-2005 10:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 826
  04-10-2005, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dy vellezer deshmore

  Hapur nga Anesti_55, 13-05-2009 10:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,758
  14-06-2009, 01:44 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kush mund te me ndihmoje te gjej....

  Hapur nga angeldust, 16-02-2005 20:18
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 8,707
  10-03-2005, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 949
  17-11-2005, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,209
  27-11-2005, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dy poezi te Nolit dhe diskutime

  Hapur nga Ani, 29-04-2002 02:52
  theofan_stilian_noli
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 13,947
  29-04-2004, 00:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: Perkthim: Shekspiri

  Hapur nga Antitrup, 22-02-2010 17:07
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,821
  13-06-2006, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Rreth konceptit te jetes virtuoze

  Hapur nga artisti., 02-08-2009 11:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,304
  02-08-2009, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,144
  03-08-2009, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Largimi I Shkrimtarit Nga Atdheu

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 15:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,424
  01-09-2012, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Andrea Stefi - Krijues “sui Generis”

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 15:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,001
  01-09-2012, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,523
  01-09-2012, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Nga Lirika Popullore Shqiptare

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 09:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,357
  01-09-2012, 09:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Poetet E Vjeter Dhe Poetet E Rinj

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,988
  01-09-2012, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ese Nga A. Z. ēajupi

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,850
  25-09-2012, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 25. nga nje fjalim i FAN NOLIT

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,189
  01-09-2012, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,863
  01-09-2012, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kur Poeti Krijonte Pėr Kombin

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,724
  01-09-2012, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Tė Lirė Prej Fqinjėve!

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,506
  01-09-2012, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Shollohov, Shkrimtar Apo Grabitės

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,033
  03-03-2013, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Ese Mbi Mediokėr

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,077
  01-09-2012, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kundėr Pseudofilologėve

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,846
  06-04-2016, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,944
  08-01-2013, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,630
  01-09-2012, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,258
  01-09-2012, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,316
  01-09-2012, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Mbi Poezine Rumune

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 15:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,800
  01-09-2012, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,500
  10-10-2003, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  21-04-2007, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Estetika e ndryshimit

  Hapur nga Bahtir Hamza, 28-12-2007 19:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,394
  02-01-2008, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ti ndriste Kosoves vetem nga vjershat liria dhe fati

  Hapur nga Bel ami, 25-06-2002 13:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 14,143
  22-11-2002, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,141
  20-10-2008, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •